Julia Wieniawa nie pójdzie na studia, bo ludzie o niej zapomną? Gwiazda jest oburzona. "Robicie ze mnie kretynkę. To mnie boli"

Julia Wieniawa zdenerwowała się na doniesienia, które pojawiły się w mediach na jej temat. Czy rzeczywiście gwiazda odkłada plany związane ze studiami, bo boi się, że straci fanów?

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. I nic dziwnego, bo młoda gwiazda to tytan pracy. Gra w filmach i serialach, nagrywa piosenki, prężnie rozwija się jako influnecerka (na Instagramie ma już ponad milion obserwatorów), a także bierze udział w wielu kampaniach reklamowych. Ma niespełna 21 lat, a już robi karierę, której niejedna celebrytka mogłaby pozazdrościć. Jaka jest cena sukcesu? Wieniawa musiała odłożyć na przyszłość plany związane z dalszą edukacją.

ZOBACZ TAKŻECo czyta Julia Wieniawa? Jej wybór nas zaskoczył. To lektura z zakresu ezoteryki i duchowości. "Po części feministyczny manifest"

Julia Wieniawa dementuje plotki na swój temat

Julia po zakończeniu nauki w liceum zdecydowała, że na studia aktorskie pójdzie za kilka lat. Gwiazda chce się teraz rozwijać i stawia na swoją karierę. Niedawno w mediach pojawiła się, jak się okazuje, fałszywa informacja, że Wieniawa "nie chce iść na studia, bo boi się, że ludzie o niej zapomną". Julka postanowiła zainterweniować w tej sprawie, ponieważ te doniesienia są dla niej bardzo krzywdzące.

Co to za bzdura? Przestańcie pisać o rzeczach, o których nawet nie wiedziałam. Robicie ze mnie pustą kretynkę takimi nagłówkami. To mnie naprawdę boli. Może zanim coś napiszecie, to zapytajcie u źródła, czyli u mnie, jaka jest prawda? - napisała zdenerwowana Wieniawa na swoim InstaStories.

Choć o Julii Wieniawie pojawia się wiele artykułów i mogłoby się wydawać, że gwiazda nie przejmuje się tym, co piszą o niej media, to jak widać, nieprawdziwe informacje potrafią ją boleśnie dotknąć.

Julia Wieniawa w stylizacji vintage. Założyła... 30-letnią kurtkę swojej mamy. Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (67)
Julia Wieniawa nie pójdzie na studia, bo ludzie o niej zapomną? Gwiazda jest oburzona. "Robicie ze mnie kretynkę. To mnie boli"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ersza

  Oceniono 44 razy 32

  bo jesteś kretynką, nazywają cie tu w internecie puchar przechodni, może więc warto skonczyć jakieś studia , bo za parę lat pies z kulawą nogą nie bedzie o Tobie pamiętał. Widzisz ...Pani Cichopek jest po psychologii, Pani Joanna skończyła prawo , i wiele innych, a ty co ? jeszcze parę facetów cię przerzuci , a potem będzie pustka .

 • Gość: miro

  Oceniono 30 razy 30

  pamięta,m takie zdjęcie w stroju kąpielowym na którego dolnej części widniał napis: ,,lubię być mokra" to krótkie zdanie wyczerpuje listę talentów tej pani.

 • Gość: ff

  Oceniono 29 razy 29

  Julia zastanów się dlaczego nikt takich nagłówków nie skleca na temat innych młodych i utalentowanych aktorek czy wokalistek. Zapracowałaś na te nagłówki , to jest po prostu cena za zarabianie na byciu egzaltowanym, zarozumiałym, protekcjonalnym nikim

 • Gość: olo

  Oceniono 24 razy 24

  ona ma ciągły problem z tymi otwartymi ustami , feler genetyczny ? mama też tak miała ?

 • Gość: Wac

  Oceniono 24 razy 24

  Sama ona i jej mama kreują ją na kretynkę wiec chyba powinna wiedzieć do kogo mieć żal

 • Gość: vrodo

  Oceniono 20 razy 20

  nie wiem kim jest ta małolata ze zniszczoną przez kosmetyki twarzą i kogo przy zdrowych zmysłach obchodzi jej życie i nauka?

 • Gość: mania

  Oceniono 13 razy 13

  to niech w końcu zamknie usta, bo wygląda jak pusta, dmuchana lala do czynności seksualnych dla panów, a o dmuchanej lali nikt nie powie, że jest nadzwyczaj mądra, inteligentna i rozgarnięta !!!

 • Gość: Chłopak z plakatu

  Oceniono 12 razy 12

  Każdy pustak za prawdę się obraża.Pòki jest jeszcze młoda każdy ją stuka potem zostanie tylko botoks i chirurg plastyczny.Ludzie o niej zapomną tak czy inaczej.Nie róbcie gwiazdy z tego barachła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX