Co czyta Julia Wieniawa? Jej wybór nas zaskoczył. To lektura z zakresu ezoteryki i duchowości. "Po części feministyczny manifest"

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie, jaką książkę ostatnio czyta. Okazuje się, że gwiazda pogłębia swoją wiedzę na temat feminizmu i emancypacji kobiet.

Julia Wieniawa od czasu rozstania z Baronem, postanowiła skupić się na sobie. Gwiazda intensywnie trenuje na siłowni, ćwiczy jogę, a w domu aromatyzuje się kadzidłem o nazwie palo santo. Oprócz tego młoda aktorka stawia na rozwój duchowy i czyta motywacyjne książki. Jednak lektura, którą niedawno pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, nieco nas zaskoczyła.

Co czyta Julia Wieniawa?

Okazuje się, że Julka postanowiła poszerzyć swoją wiedzę w temacie feminizmu. Dlatego sięgnęła po książkę "Uwalnianie bogini", a w podtytule możemy przeczytać "Radykalna rewizja duchowości feministycznej".

Julia WieniawaJulia Wieniawa screen Instagram/juliawieniawa

O czym jest ta książka? Otóż w opisie stworzonym przed wydawnictwo można przeczytać, że "Uwolnienie bogini" to rewolucyjny przewodnik poświęcony dekonstrukcji duchowości feministycznej.

To po części magiczna inkantacja, po części feministyczny manifest oraz księga równouprawnienia i wreszcie przewodnik ku zbiorowej emancypacji. Podczas, gdy archetyp Dziewicy, Matki i Staruchy jest ściśle związany z kobiecą biologią i fizycznymi etapami jej życia, autorka proponuje model pięcioczęściowej formy bogini, który uwalania kobiety z kajdan systemu reprodukcyjnego - czytamy na stronie wydawnictwa.

Jak wiadomo, Julia jest wyzwoloną kobietą, ale nie podejrzewaliśmy jej, że wieczorami zaczytuje się w feministycznych lekturach.

Jak Julia Wieniawa maluje się na co dzień? Swój makijaż pokazała krok po kroku na Instagramie. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (42)
Co czyta Julia Wieniawa? Jej wybór nas zaskoczył. To lektura z zakresu ezoteryki i duchowości. "Po części feministyczny manifest"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pp

  Oceniono 36 razy 28

  Nie czyta tylko reklamuje.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 20

  Toż ona nie czyta tylko reklamuje książkę.

 • Gość: Vanorton

  Oceniono 20 razy 18

  Ludzie co kogo obchodzi co Ona czyta, co lubi jeść, gdzie spędza wakacje, z kim się rozstała, z kim teraz jest itp. To jest totalnie nudna panna słabej urody i amatorszczyzna aktorska pełnej skali. Nie rozumiem więc fenomenu. Codziennie na ulicy mijam wiele piękniejszych dziewczyn... Dajcie już spokój z tą postacią !!!

 • Kasia Kasia

  Oceniono 13 razy 13

  Hahahaha prawdopodobnie przeczytała ostatnie komentarze do swoich zdjęć w białym stroju kąpielowym, bo ktoś napisał, ze czeka na jej zdjęcie z książką w ręku :) no to jest i fota!

 • Gość: misiek

  Oceniono 9 razy 9

  Fotka z ksiazka dowodem na czytanie? Zart jakis.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  przecież ten pustak nie ma czasu na czytanie ona /pusak/ ciągle pozuje i odpoczywa na wakacjach ---a gdzie to zdawało maturę i z jakim wynikiem ??? może ktoś wie ????

 • Gość: amp

  Oceniono 6 razy 6

  Palo Santo to drzewo o aromatycznym zapachu, teraz jest trendy wiec dlatego taki jelop jak Wieniawa zaplaci po 10 zl od szczapy aby byc trendiiiiii....iiipiajeee...ona w ogole potrafi czytac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX