Ossoliński przeprasza Dodę za wskazanie "jej miejsca przy rozporku". Niestety, fanów gwiazdy nie przekonał. "Słabe tłumaczenie"

Czyżby kolejna drama w show-biznesie? Tomasz Ossoliński obraził Dodę na wizji, a następnie ją przeprosił. Coś tu jednak nie gra...

Tomasz Ossoliński jest jedną z gwiazd nowego programu TVN Style "Stylowy Projekt". Jego debiut ciężko uznać jednak za udany. W jednym z pierwszych odcinków zdążył wywołać skandal po tym, jak na wizji obraził Dodę. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Dody miejsce jest przy rozporku - skomentował.

Jego niewybredny żart rozbawił współprowadzących, a w sieci zawrzało.

Tomasz Ossoliński przeprosił Dodę

Doda jest w polskim show-biznesie od lat, a więc może poszczycić się całą rzeszą fanów. Po tym, jak Ossoliński obraził ich idolkę, ci od razu stanęli w jej obronie. Stylista najwyraźniej zauważył, że jego żart nie był do końca śmieszny. Na jego profilu na Instagramie pojawiły się przeprosiny.

Szanuję kobiety i nie miałem intencji, by Dorotę Rabczewską-Stępień i jakąkolwiek z Pań urazić swoim niefortunnym komentarzem w programie "Stylowy projekt" - czytamy w oświadczeniu. 

Internauci nie są jednak przekonani do przeprosin Ossolińskiego.

Gentleman przeprasza osobiście, a później ogłasza to na forum publicznym!
Takie na siłę przeprosiny.
Słabe tłumaczenie.
Niby przeprosiny, ale jednak widzę, że lubi Pan komentarze osób, które Pana bronią i uważają, że nic złego się nie stało i trzeba mieć dystans - czytamy w komentarzach.

Rzeczywiście... W takiej sytuacji trudno uznać przeprosiny za szczere.

Doda komentuje sprawę z Hajdarem: "Doczepiło się g*wno do statku i twierdzi, że płynie":

Więcej o:
Komentarze (77)
Ossoliński przeprasza Dodę za wskazanie "jej miejsca przy rozporku". Niestety, fanów gwiazdy nie przekonał. "Słabe tłumaczenie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • domrosa

  Oceniono 37 razy 15

  Wszyscy w branży wiedzą, że Ossoliński to cham i prostak. Zadufany w sobie buc. "Nie miałem intencji (...) urazić". A jaki miałeś cel, prostaku?

 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 13

  A co z Jagodzińską, która rechotała z żartu Ossolińskiego? Co powie pani modelka?

 • Gość: Figa

  Oceniono 54 razy 10

  Co za chamski komentarz ! Jak można tak powiedzieć o kobiecie która swój status osiągnęła dzięki swojej pracy i charyzmie ! Jest i była wyraźna, nikogo nie krzywdziła, wielu pomagała. Życie ten osolinski przekazał na jakikolwiek cel charytatywny chociaż 1/5 z tego co zrobiła Doda ? I co to w ogóle jest za tekst o jakiejkolwiek kobiecie? Obrzydliwy, chamski, prostacki i pełen kompleksu - żadna już nie powinna kupić czegokolwiek u tego prostaka i żadna telewizja nie powinna go zapraszać do współpracy. Tak powinno po prostu być !

 • Gość: aga

  Oceniono 24 razy 10

  kiedyś o takich mówili ........."śliski typ".

 • danutakaczmarek1

  Oceniono 25 razy 7

  Facet zaistniałeś . Z ciebie projektant jak z koziej dupy trąba , chociaż z niej można zrobić trąbkę - dudy a z ciebie projektanta już nie .

 • Gość: Maniek

  Oceniono 24 razy 6

  A czy Doda przeprosiła za swoje chamskie odzywki i obrażanie innych ? Rozumiem że jej wszystko wolno , bo w drugą stronę już nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 5

  Pamięta może Panią z programu ,,bar''

 • Gość: kasia

  Oceniono 19 razy 5

  Ale się wściekłam....co to ma znaczyć..jakąkolwiek z Pań...to znów panu się nie udało bo zrobił pan \ celowo\ podział kobiet.Przecież to prowokacja i wymuszone przeprosiny ze strachu o stratę popularności.Ale złośliwość jednak z pana wylazła i wyraznie dał pan do zrozumienia,że są kobiety mniej godne szacunku,godne i te najgodniejsze......pogrąża się pan,brak klasy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX