Cristiano Ronaldo zalał się łzami podczas wywiadu. Powód? Zobaczył film ze swoim zmarłym ojcem. "Nigdy wcześniej tego nie widziałem"

Cristiano Ronaldo rzadko pokazuje się w mediach od swojej prywatnej strony. Ten wywiad z pewnością zapamięta na długo.

Piłkarz Cristiano Ronaldo ostatnio rozpłakał się na wizji po tym, jak pokazano mu wzruszające nagranie jego ojca. Wszystko zarejestrowały kamery w programie "Good Morning Britain".

Cristiano Ronaldo wzruszył się na wizji

Filmik z ojcem Ronaldo został nagrany na chwilę przed Euro 2004. Mężczyzna wyraził na nim dumę z osiągnięć syna. Ojciec Cristiano Ronaldo zmarł rok później w Londynie z powodu niewydolności wątroby. Nie widział więc dalszych sukcesów swojego syna. Piłkarz nie krył wzruszenia i niemal od razu zalał się łzami.

 
Nigdy nie widziałem tego wideo. Nie do wiary - wyznał zapłakany.

W tym samym wywiadzie gwiazdor futbolu zdradził również, jak czuł się, gdy w mediach pojawiły się informacje o rzekomym gwałcie, którego Ronaldo miał się dopuścić na modelce w 2010 roku (ostatecznie nie postawiono mu zarzutów - red.).

Siedziałem w salonie z moją dziewczyną i nagle w telewizji zaczęli mówić o tym, że "Cristiano Ronaldo to i tamto". Usłyszałem, że dzieci schodzą ze schodów, więc zmieniłem kanał, ponieważ wstydziłem się - wspominał.

Spodziewaliście, że Cristiano Ronaldo jest tak wrażliwy?

Juventus za burtą Ligi Mistrzów. Czy Ronaldo zawiódł oczekiwania?

Więcej o:
Komentarze (27)
Cristiano Ronaldo zalał się łzami podczas wywiadu. Powód? Zobaczył film ze swoim zmarłym ojcem. "Nigdy wcześniej tego nie widziałem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 36 razy 16

  A lewandowski zalał się łzami jak zobaczył zdjęcie swojej córki z przodu

 • Gość: Anka

  Oceniono 16 razy 14

  Jest człowiekiem i ma prawo się wzruszyć, jak każdy z nas. Poza tym - nie "zalał się łzami" tylko rozpłakał. Drobna różnica, prawda ?

 • Gość: Sobol

  Oceniono 10 razy 10

  Wy zazdrosne śmiecie bez wartosci, Ronaldo stracił ojca zanim świecił największe sukcesy, przykro mu bo go nie ma, bo nie będzie mógł już nigdy z nim porozmawiać, bo nie mógł zobaczyć tego wszystkiego co osiągnął. To świetny człowiek, dał wszystko swojej rodzinie co tylko mógł, domy, samochody, wyciągnął brata z alkoholizmu, dał mu prowadzić jego hotele i muzeum. Udziela się charytatywnie i to nie na pokaz, po prostu media to wyciągają, a ile razy pomógł ciężko sobie wyobrazić, stworzył kliniki przeszczepiające włosy aby dzieci i kobiety po chemioterapii nie musiały codziennie na siebie patrzeć całkiem łyse. Wielki człowiek, o ile nie największy, wartości ma wspaniałe, wady ma jak każdy z nas, ale połowa z was komentujących nigdy nie osiągnęła i nie osiągnie tego co on, a dał sobie, rodzinie, obcym tak wiele, że nie jesteście w stanie sobie tego wyobrazić. Hejterzy obyście się w piekle smarzyli bo jesteście tylko zazdrosnym i cebulami obrażającymi nie tego, którego powinno się piętnować.

 • Gość: Ola

  Oceniono 10 razy 10

  Bardzo go szanuje za działalność charytatywną!!! Zwłaszcza jak z całą drużyną pomogli polskiemu chłopakowi, kiedy nikt inny nie zainteresował się nawet tematem! Życzę mu szczęśliwego życia!

 • golazzo7

  Oceniono 13 razy 5

  Aż mi go szkoda. CR7 nigdy nie znał swojego ojca i nie miał o nim najlepszego zdania, ale to... rany, współczuję.

 • Gość: któś

  Oceniono 2 razy 2

  W cywilizowanych krajach wrażliwość czy uprzejmość nie jest uważana za dowód słabości. W odróżnieniu od krajów dzikich.

 • Gość: dyzma

  0

  też się wzruszyłem

 • Gość: Es

  0

  Dlaczego ludzie negatywnie się wypowiadają na temat Klary Lewandowskiej a nie na temat Liana, syna Mariany "Mary" z domu Łuczenko z męża Szczesnej???? Wrrrrrrrr jak mnie to denerwuje

 • Gość: ws

  Oceniono 2 razy 0

  A Marina z domu Łuczenko z męża Szczęsna zalała się łzami jak zobaczyła zdjęcie swojego syna z przodu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX