Żora Korolyov najpierw skrytykował taniec Kurdej-Szatan, a teraz samo jury "TzG". Efekt? Jest awantura. Uczestnicy odpowiadają

W piątek wystartowała jubileuszowa 10. edycja "Tańca z gwiazdami". Według jury najlepiej zatańczyła Barbara Kurdej-Szatan. Były tancerz programu uważa inaczej.

Żora Korolyov był niegdyś jednym z najczęściej występujących tancerzy w "Tańcu z gwiazdami". Swoją przygodę z show zakończył w 2018 roku, kiedy tańczył z Martyną Kupczyk. Sentyment najwyraźniej pozostał i Ukrainiec obejrzał premierowy odcinek nowego sezonu. Nie był jednak zachwycony zachowaniem jurorów. 

Żora Koroylov krytykuje taniec Kurdej-Szatan i zachowanie jurorów

Tancerz oglądając program stwierdził, że Barbara Kurdej-Szatan, która otrzymała od jurorów 29 punktów, nie zasłużyła na takie wyróżnienie.

Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety -napisał na fanpage’u.

Mężczyzna poszedł o krok dalej i wytknął jurorom brak obiektywizmu, żartując.

W jury powinien zasiąść Steve Wonder, Andrea Boccelli i pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Rydzykowi... Tylko niestety on nie żyje.

W obronie stanął mąż Iwony Pavlović, który odpowiedział na komentarz tancerza.

Witaj Żorka, z tego, co piszesz, wiem, że nie oglądałeś tego programu uważnie. Tancerz w tym tańcu nie był wychwalany, tylko przywitany. Dodatkowo zwróć uwagę na to, że jury w tym programie ocenia tylko gwiazdę (nie tancerza). Poza tym, to był pierwszy odcinek, który zawsze rządził się swoimi prawami i dużą tolerancją. Komentowanie tego w taki sposób nie przystoi Tobie.

Swoje trzy grosze dorzuciła Sandra Kubicka, dając do zrozumienia, że Korolyov zareagował w taki sposób, ponieważ nie został zaangażowany do nowej edycji.

Niesamowite jak boli odmowa. Może chcesz wzbudzić wokół siebie zainteresowanie lub zaistnieć, ale tak naprawdę palisz sobie mosty. To jest program rozrywkowy, a nie mistrzostwa świata.

Jak oceniacie zachowanie tancerza? Wy też uważacie, że 29 punktów za tango Barbary i Jacka to za dużo?

CW

Sandra Kubicka o udziale w "Tańcu z gwiazdami".

Więcej o:
Komentarze (137)
Żora Korolyov najpierw skrytykował taniec Kurdej-Szatan, a teraz samo jury "TzG". Efekt? Jest awantura. Uczestnicy odpowiadają
Zaloguj się
 • Gość: edis

  Oceniono 81 razy 59

  ktoś powiedział prawdę , którą od lat już ktoś powinien powiedzieć. Polsat i jury to jedna spółka, wspólnie ustalają wszystko. Mamba juz dawno powinna zostać wymieniona, to dałoby programowi świeżość, a tak to odgrzewane kluski pawlowic i jej męża

 • Gość: roni

  Oceniono 62 razy 50

  Kurdej Sz. tanczyła topornie , a odpadnięta para cudownie, wiec jaki jest w ogóle motyw tego programu ? bo o sprawiedliwosci nie ma mowy ! więc dziwię sie, ze ktokolwiek bierze udział w tym cyrku.

 • Gość: Bożena M.

  Oceniono 53 razy 43

  Powiedział Żora prawdę. Na Kurdej Szatan już nie można patrzeć. Pewnego dnia, kiedy otworzyłam lodówkę to z niej wyskoczyła. Jest żenującą aktoreczką i marną tancereczką,

 • Gość: Joanna

  Oceniono 47 razy 39

  Mam tańczącą córkę i obie jesteśmy zgodne, że występy Reni i Sandry Kubickiej były o niebo lepsze i bardziej profesjonalnie wykonane. Kontrowersyjne tango wyglądało dosłownie tak, jakby partner wciąż ciągnął partnerkę za sobą, a ta pozostawiona przez niego, nie wykonywała nawet najmniejszego ruchu. Ten zupełny brak emocji w niczym nie przypominał mi tanga. O wiele lepsze wykonania widziałam na zwykłych potańcówkach lub weselach.
  Naprawdę bardzo zawiodłam się.

 • Gość: weda

  Oceniono 40 razy 32

  widz przed telewizorem zachodzi w głowę o co ctu chodzi, gdy widzi, jak słabeusze dochodzą aż do finału a lepsi odpadają. To jest jakas taktyka, i widz jest coraz bardziej zirytowany. W zyciu są jakieś zasady, a tru w ocenianiu nie ma żadnych. Pawlowic juz jest instytucją , najpierw trzeba ją zmienić, oraz tego aktora, dac młodych, nowych jury, to podniesie wiarygodnosc , która juz zeszła na psy

 • Gość: Gosc

  Oceniono 34 razy 28

  Program rozrywkowy... Ok, jednak jakieś nagrody są, czyli jest konkurencja, jest jury, ma Żora rację, oglądalność się liczy, ale tam są oceny i nagrody oraz walka,konkurencja

 • Gość: Evi

  Oceniono 36 razy 26

  Może to tylko program rozrywkowy nie mistrzostwa świata , ale dlaczego z góry ma być przesadzone kto ma wygrać .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 26 razy 20

  Skoro tancerz tak ocenił taniec BKS to musi tak być . Od początku jest ustalony " kozioł ofiarny " i zwycięzca - a niby publiczność decyduje . Po prostu wygrywają wskazani/ protegowanej .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX