"Rolnik szuka żony". Rolnicy poznali kandydatki. Wybranka Waldemara się pomyliła. Chciała napisać do innego. "Nie przyznam się"

Drugi odcinek "Rolnik szuka żony" za nami. Którzy uczestnicy są zadowoleni ze swoich wyborów, a którzy poczuli się rozczarowani?

Fani "Rolnik szuka żony" wreszcie doczekali się jednego z najważniejszych odcinków. Rolnicy poznali już autorki listów i na własne oczy mogli porównać zdjęcia z rzeczywistością. Jak to w życiu bywa, pierwsze spotkania okazały się bardzo emocjonujące. Jedni nie mogli oderwać wzroku od pań, a drudzy woleli szybko zakończyć pierwszą randkę.

"Rolnik szuka żony". Adrian

Rolnik nie krył zdenerwowania i stresu przed poznaniem swoich wybranek.

Delikatny stresik połączony z euforia, żarty się skończyły. Są ludzie, są uczucia. Z przykrością trzeba będzie komuś powiedzieć dziękuję.

Adrian na spotkaniu z pierwszą kandydatką od razu coś poczuł. Kobieta okazała się wyjątkowo tajemnicza, a on postanowił, że chce ją rozgryźć. Przy pożegnaniu o mały włos nie dali sobie pocałunku w usta.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Później na policzkach Adriana pozostały tylko ślady czerwonej szminki. Bardzo mu się to spodobało.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Seweryn

Do Seweryna przyjechało najwięcej, bo aż osiem pań. Na jedną z nich od razu zwrócił uwagę. Najbardziej przypadła mu do gustu brunetka w czerwonej sukience o imieniu Marlena. Dziewczyna sprawiła, że rolnikowi zrobiło się gorąco. Oboje nie mogli oderwać od siebie wzroku.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Pięknie wyglądasz. Bardzo dawno tego nie mówiłem. Ojej - wyznał Seweryn.
Ty mi też. Czuję, że do siebie pasujemy. Bardzo chcę się ustatkować. Marzę o ślubie i dzieciach. Minimum trójka.

"Rolnik szuka żony". Jakub

Jakub postawił wszystko na jedną kartę. Spośród kilkunastu kandydatek ostatecznie zdecydował się na spotkanie z dwoma. Niestety, przyjechała tylko jedna i... był to chyba strzał w dziesiątkę.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Czekałem na ciebie, żeby cię zobaczyć. Jesteś fajną, ładną kobietą. Przyjechałaś tu poznać rolnika, tak?
Postanowiłam poznać Kubę, nie rolnika. To nie była decyzja taka, że siedziałam tydzień i się wahałam. Co prawda, jak zaczęłam już pisać list, to pisałam i kreśliłam. Czuję, że się dogadamy, jest coś między nami.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Druga wybranka Jakuba nie mogła pojawić się na nagraniu. W ramach rekompensaty, rolnik mógł z nią porozmawiać przez kamerę.

Żałuję, że nie mogłam przyjechać do ciebie. Fajnie byłoby spotkać się osobiście. Ale tak też jest dobrze - powiedziała.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Waldemar

W pierwszym odcinku programu Waldemar nie krył swojego rozczarowania. Okazało się, że zgłosiło się do niego niewiele kobiet, a te, które napisały, nie do końca mu się spodobały. Ostatecznie zaprosił na spotkanie pięć z nich. Niestety, jedna go okłamała, bo nie chciała przyjechać do niego.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Nie powiem mu o tej pomyłce, bo nie chcę mu zrobić przykrości. I mi się ten Waldemar... znaczy Jakub spodobał. Myślałam, że piszę do Jakuba, a pomyliłam go z Waldemarem. Dopiero po przyjeździe okazało się, że pomyliłam imiona. W sumie są podobni do siebie - powiedziała.

Kobieta w rozmowie z Waldemarem nie przyznała się do kłamstwa. Przekonywała go, że to właśnie do niego chciała napisać. Rolnik choć nie poznał prawdy, to czuł w czasie rozmowy, że coś jest nie tak.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Sławek

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Do Sławka przyjechało sześć pań. Jedna z nich od razu wpadła mu w oko.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Rolnik szuka żony

Pięknie wyglądasz. Piękny uśmiech. A co ci się we mnie spodobało?
Ojej, no czuję, że mamy ze sobą dużo wspólnego. Myślę, że jesteś fajnym facetem.

Kandydatka Sławka również się nim zauroczyła. Ciekawe, czy przy bliższym poznaniu, będzie między nimi jeszcze lepiej?

W następnym odcinku "Rolnik szuka żony" poznamy decyzję uczestników. Jak myślicie, które panie mają największe szanse na przejście do kolejnego etapu?

Które pary z programu "Rolnik szuka żony" przetrwały? Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (50)
"Rolnik szuka żony". Wybranka Waldemara pomyliła rolników. Chciała napisać do innego. Zorientowała się przed randką. "Nie przyznam się"
Zaloguj się
 • Gość: Babazlasu

  Oceniono 52 razy 44

  Po tym odcinku można mieć jeden wniosek. Opieka dentystyczna w tym kraju chyba nie istnieje.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 44 razy 36

  Ta młodziutka Marlenka przyjechała do Seweryna na inseminację chyba. Od razu dzieci chciała robić. Nawet orangutany trochę się pokręcą koło siebie nim dojdzie do kopulacji. No szok obyczajowy.

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 15

  Formuła się chyba wyczerpuje, skoro ci, co przechodza dalej dostaja tylko kilkanaście listów... Ten cały Waldemar, choć nie mister universum, niespecjalnie miał z kogo wybierac.

 • Gość: brrr

  Oceniono 20 razy 14

  Zauważyłam,że Panie zglosiły się głównie ,by się rozmnażać i to w dużych ilościach.Nieważne z kim,królice.

 • Gość: estetka

  Oceniono 16 razy 14

  To głośne cmokanie na przywitanie było obrzydliwe

 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy 14

  wszystkie kobity beznadziejne.....tym panom sie nie podobaly no....z niewielkimi wyjątkami........
  ale dlaczego wszyscy muszą nowo poznani sie calowaćaż po 3 razy śmieszne.....i szokujące...czy nie można na początku podać ręki ale musi byc facet umorusane na polikach śladami od mocno !!!!!!...czerwonej szminki ??????

 • Gość: Kk

  Oceniono 13 razy 11

  Najbardziej słaby sezon rolnika. Nic ciekawego nie ma. Wszystko reżyserowane ustawione. Jestem zawiedziona.

 • Gość: Izka

  Oceniono 10 razy 10

  Waldemar rozczarowany wiekiem kandydatek.Chyba dotarło do niego,że nie jest już pierwszej młodości i podoba się kobietom bardziej dojrzałym. Program podciął mu skrzydła bo liczył,że podoba się młodszym...Fakt,że kandydatki ma najmniej atrakcyjne,pomijając nawet kwestię wieku.Facet przystojny ale chyba spodziewał się zupełnie czegoś innego w programie

 • baba67

  Oceniono 9 razy 9

  Obstawiam że Sławomir może sobie tam kogoś wybrać bo najbardziej konkretny.Seweryn ma za duży wybór i będzie osiołkowi w żłoby dano.Tych dwóch łysych gwiazdorów to bez komentarza. I nie piszcie że najgorsza edycja.Gorszej niż ostatnia byc nie może. Mieliśmy Krzysia -Gumisia, Marka -neurotyka, Jana -lovelasa,Łukasza-narcyza i tylko Grzegorz był normalny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX