Otylia Jędrzejczak urodziła! Pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem. "Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama"

Otylia Jędrzejczak po raz drugi została mamą. Sportsmenka pochwaliła się pięknym zdjęciem z maluchem.

Otylia Jędrzejczak pod koniec maja pochwaliła się, że jest w ciąży. Przypomnijmy, że gwiazda sportu ma już dwuletnią córkę Marcelinę, która jest owocem związku olimpijki z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Teraz ich rodzina się powiększyła. Na świat właśnie przyszło kolejne dziecko.

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się zdjęciem z dzieckiem

Otylia radosną nowinę ogłosiła na Instagramie. Pokazała również swoje pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Dumna mama, choć przyznała, że jest zmęczona, to nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa. Podziękowała również personelowi szpitala za wspaniałą opiekę.

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi szpitala. Szczęśliwa ale niewypoczęta mama - napisała.

Otylia do tej pory nie zdradziła płci dziecka. Jednak patrząc na zdjęcie i niebieski kolor ubranka, które ma na sobie maluch, można sądzić, że jest to chłopiec. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie Jędrzejczak. Fani gratulują jej w komentarzach.

Ogromne buziaki Oti dla całej waszej rodzinki.
Serdeczne gratulacje z okazji narodzin. Niech wam się malutkie dobrze chowa.
Dużo zdrówka, ale radość! - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń.

JP

Więcej o:
Komentarze (51)
Otylia Jędrzejczak urodziła! Pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem. "Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: yyy

  Oceniono 22 razy 12

  Gratulacje

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Ze Polakiem miota zawiść to wiedziałem, ale że aż tak ? Każdy " hejt" to krok do zawału. Ludzie opamiętajcie się. Jest piękna polska kolorowa jesień.

 • Gość: hipis

  Oceniono 17 razy 9

  Wszystkiego dobrego

 • Gość: Ola

  Oceniono 15 razy 9

  Mówiła w wywiadzie że czeka teraz na synka, akurat to słyszałam w TV
  Gratulacje

 • Gość: Słoń

  Oceniono 13 razy 5

  Banda prymitywów, posiadaczy klawiatury i pustych łbów, serc wypranych z życzliwości i empatii. Nie potraficie sobie nawet wyobrazić, przez co przeszła ta kobieta i przechodzić musi każdego ranka, kiedy się budzi. Dobrze, że może, będąc kobietą, ofiarować światu nowe życie. Nie jesteście od sądzenia bliźniego, który popełnił kiedyś błąd i skrzywdził, ale w sposób niezamierzony. Jesteście po stokroć gorsi, bo robicie komuś krzywdę w sposób zamierzony i perfidny,

 • krypta.w

  Oceniono 21 razy 5

  Anonimowi goście są super DURNIAMI.Pani Otylio gratulacje.

 • wqcyzx

  Oceniono 5 razy 1

  W południowej Polsce jest odwrotnie: różowe dla chłopca, niebieskie dla dziewczynki.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Witamy na świecie! <3

 • Gość: Gośka

  Oceniono 3 razy -1

  Otylia dużo prywatnych spraw opowiada w wywiadach . Od relacji z ojcem dziecka po metody odchudzania , ubioru , malowania się , medycznych potrzeb po przejściu ze sportu bardzo aktywnego do macierzyństwa - ale nigdy nie widziałam żeby mowila o bracie . Może powinniście to uszanować ? Dla czego złapać cokolwiek o kimś i robić z tego niszcząca go histrorie . Może po prostu trochę tolerancji i skupienia się na swoich sprawach ? Hm ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX