Piotr Fronczewski i Mikołaj Radwan z "Tata, a Marcin powiedział" spotkali się po prawie 20 latach. Jak chłopiec z serialu teraz wygląda?

Kto pamięta serial "Tata, a Marcin powiedział", ten z pewnością kojarzy Mikołaja Radwana. Po prawie 20 latach spotkał się z Piotrem Fronczewskim. Pojawili się w "Pytaniu na śniadanie".

Serial "Tata, a Marcin powiedział" był hitem w latach 90. Emisja zaczęła się pod koniec 1993 roku, a zakończyła na początku roku 2000. Dialogi pomiędzy ojcem, w tej roli Piotr Fronczewski, a synem, w którego wcielał się Mikołaj Radwan, biły rekordy popularności i zapisały się w pamięci widzów do dzisiaj.

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Radwan w "Tata, a Marcin powiedział" miał 9 lat. Teraz byście go nie poznali. Zmienił się i jest gotowy do gry w filmach

Jak dziś wygląda chłopiec z serialu "Tata, a Marcin powiedział"?

Mikołaj Radwan, jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych chłopców w latach 90., miał szansę na zrobienie kariery aktorskiej. Jednak wybrał inną drogę. Dziś ma 34 lata i pracuje jako programista gier komputerowych. Na zaproszenie programu "Pytanie na śniadanie" miał okazję po niespełna 20 latach od zakończenia emisji serialu, znów spotkać się z Piotrem Fronczewskim. Ich wspólne zdjęcie przywołało widzom TVP wiele wspomnień.

Serial "Tata, a Marcin powiedział" był jednym z fenomenów polskiej telewizji lat 90. Kilkuminutowe odcinki, które miały formę dialogu pomiędzy ojcem i dorastającym synem, biły rekordy popularności. W "Pytaniu na śniadanie Extra" spotkanie po latach ojca i syna, czyli Piotra Fronczewskiego i Mikołaja Radwana.

Fani chcieliby, aby stacja wznowiła emisję "Tata, a Marcin powiedział".

Może tak dałoby radę wyemitować powtórki dla następnego pokolenia? Byłoby super!
Czekałam z niecierpliwością na te słowa "Tata, a Marcin powiedział, że jego tata powiedział". Oglądałabym znowu.
Wow. Super, oglądałam każdy odcinek. Chciałabym to przeżyć jeszcze raz - piszą internauci.

A Wy, pamiętacie ten serial?

"Tata, a Marcin powiedział" był kultowym serialem TVP. "M jak miłość" również zyskało takie miano. Zobaczcie, które gwiazdy kiedyś występowały w tej produkcji.

JP

Więcej o:
Komentarze (56)
Piotr Fronczewski i Mikołaj Radwan z "Tata, a Marcin powiedział" spotkali się po prawie 20 latach. Jak chłopiec z serialu teraz wygląda?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • justas32

  Oceniono 94 razy 86

  Fronczewski jest jak dobre wino - im starszy tym lepszy. I nigdy się nie znudzi ...

 • Gość: :)

  Oceniono 50 razy 44

  Ach, Panie Piotrusiu! Kocham Pana!

 • Gość: Fifi

  Oceniono 37 razy 37

  Piotr Fronczewski w swojej karierze zawodowej nie ma ani jednej słabej roli!!! Gdzie nie zagrał, tam robił to świetnie. Do tego fajny, ciekawy i kulturalny facet. Uwielbiam :). Jestem z pokolenia wychowanego na Panu Kleksie :)

 • Gość: Ola

  Oceniono 33 razy 31

  Też bardzo bardzo lubię Piotra ma złote serce dobry miłym fajnym człowiekiem dziękuję za oglodanie Pana w telewizji za moich czasów to były piękne czasy

 • Gość: liza

  Oceniono 29 razy 21

  Ja tych dwoje bardzo lubilam ogladac...wszystkiego dobrego panowie...i dla oanstwa rowniez

 • Gość: fikumiku

  Oceniono 16 razy 14

  Fronczewski najlepszy w panu Kleksie, ale aktor wielu dobrych ról.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 13 razy 13

  Tatą a dziadek powiedział....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX