Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub. Na uroczystości byli Królikowski i Frycz. Dzięki nim wiemy, jak wyglądało wesele

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są już po ślubie. W sieci nie brak zdjęć z uroczystości wesela gwiazd. Zobaczcie sami.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak 14 września wzięli ślub kościelny Uroczystość nie była tajemnicą, bo zarówno panna młoda, jak i pan młody, pochwalili się na Instagramie zdjęciami z tego wydarzenia.  

Teraz okazuje się, że do mediów społecznościowych trafiły fotografie z wesela. Wszystko za sprawą gości weselnych. I tak zdjęcia z imprezy znalazły się na instagramowych kontach Antka Królikowskiego i Olgi Frycz. 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już po ślubie 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie "tak" w urzędzie stanu cywilnego już w 2017 roku. Teraz przyszła pora na ślub kościelny. Zakochani połączyli tę uroczystość z chrzcinami swojej córki Konstancji. Wydawać by się mogło, że obie ceremonie odbędą się z dala od medialnego szumu. Mikołaj Krawczyk wielokrotnie powtarzał bowiem, że nie chce mówić publicznie o swoim życiu prywatnym.  Tymczasem na Instagramach pary młodej pojawiły się nie tylko zdjęcia z przygotowań do tego wielkiego dnia, ale też fotografie sprzed kościoła. Co więcej Krawczyk na swoim InstaStories opublikował nagranie, na którym słyszymy przysięgę małżeńską.

To, co wydarzyło się potem, czyli na przyjęciu weselnym, pokazały głównie zaproszone gwiazdy - Antek Królikowski i Olga Frycz (chociaż zdjęcie weselnego tortu znajdziemy na Instagramie Krawczyka). Dzięki nagraniom i fotografiom, widać, że sala weselna była duża i pięknie przystrojona, a goście bawi się świetnie. Zresztą zobaczcie sami, wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Izabela Janachowska powiedziała wszystko o dawaniu koperty na ślubie. Trochę nas zaskoczyła.

AG

Więcej o:
Komentarze (69)
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub. Mamy zdjęcia z wesela. Pokazali je Królikowski i Frycz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: po co?!

  Oceniono 55 razy 47

  "Panna młoda" nazywała się już Pągowska-Juszczak, Juszczak_Arnesen, teraz Juszczak-Krawczyk i jest matką trójki dzieci... Mimo to w kościele wysąpiła w białym, długim welonie... Niepojęte, po co ta fikcja?!

 • Gość: ee

  Oceniono 35 razy 27

  Frycz w sweterku na wesele? Trochę ogłady by sie jednak przydało...

 • Gość: Zuzia

  Oceniono 32 razy 24

  Ta Frycz zawsze jakaś taka zaniedbana.Myśli może ze tak na luzie.Ale to jest niefajne.

 • Gość: Xyz

  Oceniono 16 razy 14

  On raczej nie wyglądał na szczęśliwego - na żadnym zdjęciu 😁

 • marykownow

  Oceniono 15 razy 11

  Tylko niech Sylwia nie zajdzie w ciąże, bo wtedy pan młody zakocha się natychmiast w innej.

 • Gość: Anka

  Oceniono 12 razy 10

  Krawczyk jest tak żenujący...ciekawe za ile kolejna??😂😂

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  Fryczowej do tego stroju zabrakło jeszcze moherowego berecika z antenką i różańca w ręcę :P

 • Gość: Dama

  Oceniono 13 razy 9

  Jakoś tak dziwnie się składa, że Krawczyk w typowo starych babach gustuje.

 • Gość: Ja to ja

  Oceniono 16 razy 8

  Biały welon? Serio?! Baba oszalała! Jak juz sie na niego zdecydowała mogła sobie nim zasłonić twarz,duzo lepiej by wyglądala 😁

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX