Maria Sadowska przerwała milczenie. "Najgorsze dwa miesiące mojego życia"

Maria Sadowska na Facebooku pisze o bardzo trudnym czasie w swoim życiu. Jej wpis jest bardzo emocjonalny.

Na początku sierpnia Mariusz Zielke oskarżył znanego producenta muzycznego o molestowanie nieletnich. Jak się okazało, chodziło mu o Krzysztofa Sadowskiego, który w latach 90. tworzył programy telewizyjne "Tęczowy Music Box" i "Co jest grane". Ich bohaterami były uzdolnione muzycznie dzieci.

Domniemane ofiary Krzysztofa Sadowskiego zabrały głos. "Wkładał mi ręce w bluzkę i w majtki". ZOBACZ WIĘCEJ

Maria Sadowska zabrała głos

Niemal od razu po wybuchu skandalu Krzysztof Sadkowski opublikował oświadczenie, w którym zaprzeczył jakoby miał dopuszczać się molestowania nieletnich. Do tej pory jego córka Maria Sadowska milczała na ten temat w mediach społecznościowych. Niespełna dwa miesiące od oskarżeń, wokalistka postanowiła zabrać głos. Niewykluczone, że jej emocjonalny wpis nawiązuje właśnie do afery pedofilskiej.

To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby przechodził przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe Twoje życie leży w gruzach... - napisała wokalistka.

Sadowska dodała też, że w trudnych chwilach mogła liczyć na przyjaciół, którzy okazywali jej wsparcie.

Więcej o:
Komentarze (377)
Sadowska przerwała milczenie. "Najgorsze dwa miesiące mojego życia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nieluibiemiedzieli

  Oceniono 216 razy 162

  Bardzo jej współczuję. Ten niesłuszny hejt co na nią spadł. Dzieci nie odpowiadają za zbrodnie rodziców.

 • farcry3

  Oceniono 123 razy 99

  Środowisko księży, artystów, celebrytów. Zakłamane do bólu. Wszyscy wiedzą, że jest smród ale siedzą cicho. Jak szambo wybije to udają oburzonych. Tak np. było z ks. Jankowskim. Rzygać się chce. Największa patola jest w KK , Hollywood i podobnych środowiskach

 • Gość: Gosc

  Oceniono 201 razy 89

  Szkoda, że zapomniała wspomnieć o ludziach, którzy o wiele gorszy koszmar przeżywają od kilkudziesięciu lat

 • jac_l_w

  Oceniono 93 razy 85

  Przypomina mi się afera Kroloppa. O jego pedofilskich wyczynach podobno wiadomo było od lat 60., a gdy afera wybuchła, najzacieklejszymi obrońcami tego łajdaka byli rodzice chórzystów.

 • Gość: Hania

  Oceniono 96 razy 78

  No ale we wpisie nie staje po stronie ojca. Aga Zaryian za to zabrała głos w tvn uwaga, mówiła że skłonności Sadowskiego to od lat była tajemnica Poliszynela.

 • Gość: Lena

  Oceniono 171 razy 65

  Jej życie "leglo w gruzach" gdy jest ponad 40 letnia kobieta, mająca własną rodzinę. Życie dzieci skrzywdzonych przez jej ojca leglo w gruzach gdy miały po kilka czy kilkanaście lat, były z tym same, nikt im nie wierzył.
  Nie wiem czy p. Maria wiedziała czy nie co robi jej ojciec gdy była dzieckiem, potem jako dorosła osoba musiała wiedzieć, w końcu to byla tajemnica poliszynela w tym środowisku. Jej matka musiała wiedzieć od początku
  Wpis obrzydliwy w swoim egocentryzmie, może zamiast pisać o swoim samopoczuciu powinna wyrazić współczucie wobec ofiar albo po prostu milczeć.

 • Gość: emm

  Oceniono 47 razy 33

  Jak rodzina jest w zaprzeczaniu, to można przeżyć w iluzji pół życia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX