Natalia Kukulska we wzruszającym wpisie uczciła rocznicę śmierci ojca. Jej słowa poruszają: Ta noc 9 lat temu mogłaby nie istnieć

Natalia Kukulska dodała na Instagramie wpis, w którym wspomina ojca. Dołączyła też dwa ich wspólne zdjęcia. Nie ukrywa, że bardzo za nim tęskni.

Natalia Kukulska 9 lat temu straciła ojca. Jarosław Kukulski zmarł 13 września, a ta data zawsze będzie w sercu piosenkarki. Kompozytor zmarł z powodu poważnej choroby. Cierpiał na tętniaka aorty brzusznej. Przeszedł operację w jednej z klinik w Norymberdze, jednak cztery miesiące później odszedł. Córka do tej pory nie może pogodzić się z tym, że go nie ma.

Natalia Kukulska wspomina ojca

Z powodu kolejnej rocznicy jego śmierci dodała poruszający wpis oraz dwa ich wspólne zdjęcia. Pierwsze z nich pochodzi z jej dzieciństwa, drugie - gdy była już dojrzałą kobietą.

Zatańczymy razem jeszcze raz, Tylko na palcach by nie zbudzić dnia, Na przekór nocy i tym co rano chcą wstać, Taniec dla bezsennych - zacytowała fragment swojego utworu. 

Zdobyła się też na szczere wyznanie:

Ta noc 9 lat temu mogłaby nie istnieć. 13 września 2010 roku to czas do którego trudno mi wracać. Dziś jest pełnia. Jakby na przekór tej pustce... - dodała.

Jej wpis wzruszył internautów. W komentarzach dodają jej otuchy i zapewniają, że są z nią myślami. Niektórzy podzielili się także swoimi historiami, na co zdobyli się po przeczytaniu jej słów.

Natalia Kukulska świętowała urodziny w nietypowych okolicznościach:

AW

Więcej o:
Komentarze (12)
Natalia Kukulska we wzruszającym wpisie uczciła rocznicę śmierci ojca. Jej słowa poruszają: Ta noc 9 lat temu mogłaby nie istnieć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: co powie tata ś.p.

  Oceniono 3 razy 3

  Czczę rocznice śmierci rodziców,którzy zmarli z powodu ważnych chorób, odwiedzam ich groby, ale nie wpisuję swoich myśli na ich cmentarnych pomnikach, na fb, instagramach czy w innych socil mediach

 • Gość: liza

  Oceniono 3 razy -1

  Kukulska beztalencie..tej kariery nigdy nie zrobila..zadne Jej piosenki sie nie sprzedaja...jedyne to zyje ze slawy rodzicow....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Kukulska ma ładne rysy twarzy ale tymi kręconymi włosami a la lata siedemdziesiąte strasznie się postarza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX