Karolina Włodarska była pierwszą uczestniczką drugiej edycji "Big Brothera". Jednak nie pojawiła się w programie. Wiemy, dlaczego

Poznaliśmy uczestników nowej edycji programu "Big Broher". Widzowie jednak szybko zorientowali się, że wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata brakuje Karoliny Włodarskiej, która miała być pierwszą uczestniczką nowej edycji.

W piątek wieczorem ruszył nowy sezon "Big Brothera". Na scenie w Gołkowie pojawili się wszyscy uczestnicy drugiej edycji reality-show. Zabrakło jednak jednej osoby, Karoliny Włodarskiej. Dlaczego pomimo wcześniejszych ustaleń nie pojawiła się w programie?

"Big Brother 2": bez Karoliny Włodarskiej

Karolina weszła do domu Wielkiego Brata pod koniec pierwszej edycji. Była przedstawiona jako pierwsza uczestniczka drugiego sezonu. Zarówno mieszkańcy willi, jak i widzowie, przyjęli ją bardzo ciepło. Wielu więc zadziwiła jej wczorajsza nieobecność.

"Co się stało z Karoliną, która miała wejść do domu?
A co z tą kobietą, która weszła do programu jako uczestnik kolejnej edycji? - dopytywali internauci.

Okazuje się, że Karoliny nie zobaczymy w "Big Brotherze". Jak udało nam się dowiedzieć, zatrzymały ją sprawy osobiste.

Karolina bardzo chciała pojawić się w drugiej edycji, jednak uniemożliwiły jej to sprawy osobiste. Trzyma jednak kciuki za nowych mieszkańców - słyszymy.

Cóż, miejmy nadzieję, że barwni uczestnicy, których poznaliśmy wczoraj, zrekompensują widzom nieobecność pięknej brunetki. 

CW

Iza Mączka przeszła metamorfozę po "Big Brotherze". Jak do tego doszło?

Więcej o:
Komentarze (8)
"Big Brother". Karolina Włodarska była pierwszą uczestniczką drugiej edycji . Dlaczego zrezygnowała z udziału w show?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ula

  Oceniono 3 razy 3

  Umarł jej tata na chwile przed programem jak wie mogła wejsc do programu? ktoś kto wisze o sciemie niech sie kopie w ten swój durny łeb... jak da rade. Myślcie ludzie co piszecie, i pamietajcie karma wraca

 • Gość: Fosia

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego autor pisze w kółko o tym samym a na końcu do sedna. O tym ze jej nie będzie i że była dowiadujemy się w tytule a potem w pierwszym zdaniu i kolejnych. A dlaczego nie wiadomo. Ot artykuł się napisało..

 • Gość: XXX

  Oceniono 5 razy -1

  ale ściema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 5 razy -1

  Fani podzieleni

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Weszła do programu po znajomosci ale umarł jej tata i zrezygnowała. Zobaczycie ze jak nie do tego to do innego programu znow sie wkręci wiec żadna strata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX