Pierwszy odcinek "Big Brothera" za nami. Internauci bezlitośni: "To program dla seniorów?"

"Big Brohter" powrócił. W sieci tuż po ujawnieniu nazwisk zawrzało. Internauci nie do końca są zadowoleni z tego, kto zamieszkał w domu Wielkiego Brata.

"Big Brother 2" wystartował. W piątek 13 września poznaliśmy mieszkańców domu Wielkiego Brata. Uczestnicy są naprawdę różnorodni, zarówno pod względem wieku, jak i narodowości (w programie są osoby pochodzenia m.in. greckiego i wietnamskiego). Nie wszystkim widzom przypadło to gustu.

"Big Brother 2" - opinie Internautów 

Oprócz wczorajszej "Areny" widzowie mieli czas, by poznać uczestników oglądając stream na żywo. Prawdziwi fani reality-show z pewnością wykupili już pakiet, który pozwala im śledzić losy przyszłych gwiazd 16 godzin na dobę.

Zanim jednak zobaczyli, co dzieje się w domu Wielkiego Brata, mogli dać upust swoim emocjom na Instagramie. To właśnie tam, pod licznymi postami dotyczącymi nowej edycji, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak się szybko okazało, sprzecznych. 

Widzom z pewnością nie spodobało się wejście do willi uczestnika poprzedniego sezonu, Łukasza Darłaka.

Ja jestem tolerancyjna i to, czy Łukasz jest gejem mi nie przeszkadza, ale uważam, że jest już go za dużo po prostu.
No i tym sposobem już Was nie będę oglądać! A nawet obserwować!  Pfff, Łukasz!

Jak się szybko okazało, ambitny aktor późnym wieczorem opuścił dom Wielkiego Brata. Jednak nie tylko jego obecność była powodem krytyki, jaka pojawiła się pod zdjęciami. Internauci słusznie zauważyli, że produkcja postawiła na obcokrajowców. 

To "Big Brother" Polska, czy Niemcy? Ukraina? Grecja? Wietnam?

Złośliwi stwierdzili też, że w programie nie ma zbyt wielu młodych osób.

Może "Big Brother Senior"?
Doceniam to, że oni sami mówią na to "dom starców".'

Można jednak dostrzec komentarze, z których wynika, że pierwszy odcinek reality-show, zachęcił do oglądania kolejnych. 

Całe szczęście TVN w przeciwieństwie do nietolerancyjnych widzów, jest otwarty na na inność pochodzenia, poglądów, czy nawet wyglądu. 

A Wy co sądzicie o nowej edycji show? Dajcie znać w komentarzach. 

CW

W rozmowie z Plotkiem, Sara z "Big Brothera" zdradziła, dlaczego przeprowadziła się do Polski.

Więcej o:
Komentarze (73)
"Big Brother". Pierwszy odcinek za nami. Internauci bezlitośni dla niektórych uczestników
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mietekkowalski

  Oceniono 36 razy 26

  Hahhhahaha i te komentarze: "super! wykupilem pakiet VIP!". Kto w to uwierzy?! Ten program to zwykłe popłuczyny. P.s. w pierwszej wersji byli starsi ludzie, brzydcy, ładni, biedni, bogatsi, kazdy z innej bajki - byli ciekawi. Ci tutaj są jak reklama syropu na kaszel.

 • balerina53

  Oceniono 27 razy 19

  ...z pewnością - nie jest to program dla seniorów, to program dla infantylnych i idiotów, którzy nic lepszego nie mają do roboty...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  Te dzieci, które mówią, że to edycja dla seniorów powinny wrócić do lekcji i zająć się tym co na ich wiek normalne, a nie oglądanie programu dla dorosłych

 • wbkubiak

  Oceniono 15 razy 13

  Obecne pokolenie 30 - ma we łbie tylko siano, social shit i egocentryczną osobowość. Sporo tego było w I edycji TVN 7 widać. Teraz powinno być ciekawiej, na pewno "mądrzej".

 • Gość: Ilona

  Oceniono 22 razy 12

  Nie ma tam nikogo po 40-stce wieć jacy senirzy? no chynba ze gimnaza ikreśla tak tych ludzi. Ogólnie fajni ludzie lepsze wrazenie niz w 1 edycji, gdzie wszyscy sie zlewali w całość, tu kazdy jest jakis na dzień dobry

 • Gość: Bajdełej

  Oceniono 13 razy 9

  Jprd XD W zeszłym roku ludzie mieli ból dupy o to, że są młodzi uczestnicy, było wielkie powoływanie się na pierwszą edycję, której większość komentujących gimbusów i tak nie zna, noale w tym roku to dostaliście starszych ludzi, nie wyglądających na mięśniaków i pustaki (w większości) i znowu ból duoy, bo są za starzy? Radzę niektórym przestać korzystać z mediów społecznościowych, bo wasze opinie nie są nikomu potrzebne.

 • Gość: anka

  Oceniono 11 razy 7

  ludzie o niebo ciekawsi niż w wiosennej edycji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX