"Big Brother": pierwszy odcinek za nami. Wiemy, kto namiesza w domu Wielkiego Brata

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Big Brother" w TVN 7 za nami. Jak wypadła Gabi Drzewiecka i kto z uczestników zwrócił naszą uwagę?

"Big Brother 2" wystartował! W willi za Warszawą zamieszkało kolejnych szesnastu śmiałków, marzących o karierze telewizyjnej i stu tysiącach złotych. Co działo się w pierwszym odcinku na żywo? 

"Big Brother 2" Arena - Edyta Górniak gwiazdą, Gabi Drzewiecka poprawnie

Ważnym momentem odcinka był z pewnością początek. Na scenie, a właściwie na schodach pojawiła się Edyta Górniak, która wykonała swój nowy hit pt. "Król". I tak naprawdę to ona była tu najjaśniejszą gwiazdą show. Zaraz potem na scenę pewnym krokiem weszła Gabi Drzewiecka, która zadebiutowała w programie jako prowadząca. O tym, jak poradziła sobie w tej roli pisaliśmy TUTAJ.

Na scenie przed milionową publicznością przed telewizorami po kolei prezentowali się poszczególni uczestnicy. Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim bliźniaczki, Katarzyna i Małgorzata, które już po pierwszych kilku sekundach dały się poznać jako naprawdę przebojowe kobiety. Jesteśmy pewni, że mogą nieźle zamieszać w domu Wielkiego Brata. 

Sporo emocji budzi także Natalia Dawidowska, która na pierwszy rzut oka wygląda jak mężczyzna. Jest bardzo pewna siebie i w pierwszej godzinie nawiązała kontakt głównie z męską ekipą domu Wielkiego Brata. 

Wielki Brat również nie zawiódł. Już w pierwszym odcinku przygotował kilka niespodzianek. Do domu Wielkiego Brata dołączył Łukasz Darłak, którego bez wątpienia pamiętacie z poprzedniej edycji show. Jeśli jednak jego wejście zaskoczyło domowników, to widzów raczej rozczarowało. Zarzucają Łukaszowi "parcie na szkło" i szukanie sensacji na siłę. Nie bez powodu Łukasz został wybrany przez widzów w głosowaniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata sporo przed finałem...

A jak wam podobał się początek drugiego sezonu? Dajcie znać, czy oglądaliście i czy zamierzacie oglądać zmagania domowników w kolejnych dniach?

CW, MAW

Co zrobi z wygraną Madzią Wójcik? Odpowiedź w poniższym materiale. 

Więcej o:
Komentarze (30)
"Big Brother": pierwszy odcinek za nami. Wiemy, kto namiesza w domu Wielkiego Brata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mietekkowalski

  Oceniono 8 razy 4

  Z jednej strony piszecie cos tam o Januszach na plazy, z drugiej reklamujecie takie cos jak "Big Brother"... Nie boli was czasem głowa?:)

 • Gość: 21ba

  Oceniono 8 razy 4

  Czy tvn ze swoim beznadziejnym dyr.programowym juz nic nie moze nowego,ciekawego wymyśleć. Tvn ze swoim gwiazdorskim dnem,badziewiewem zeszło na dno dna.
  Reklama gesslerowej jako królowej przestraszyła , bo ta baba jest obleśna

 • tilow7

  Oceniono 5 razy 3

  Z jednej strony taki program a z drugiej narzekania, na brak kultury w społeczeństwie. ile razy czytałem na łamach "gazety" że cham teraz reprezentuje władzę! Zarazem w konkluzji, że to wychowanie ma wpływ na współczesne oblicze społeczeństwa. Woody Alen w jednym z filmów zamieścił postać "znaną z tego, że jest znana" - ten ktoś przypomina mi postaci jakie prezentowane są w programie TVN. Nie mam pojęcia dlaczego "gazeta" prezentuje niemal na czołówce temat "bohaterów" programu, może ktoś wam za to płaci? ale jednego jestem pewien! Stajecie się uczestnikami ogłupiania ludzi. I chyba przestanę czytać wywody na temat "poglądów suwerena" prezentowanych przez znamienitych publicystów, skoro wiadomym jest, że świadomość kształtuje program o niczym! To jakiego człowieka ma wychować?

 • szach1000

  Oceniono 3 razy 3

  Big brother ma dopiero 20 lat.

  Kiedy Big Brother osiągnie poziom Stawki większej niż życie. z konca lata 60 XX?.

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 9 razy 3

  Ha ha emocjonujący serial bardzo twórczy, ciekawy, promujący nowe ćwierć gwiazdy zapewne będące konkurencją za parę dni telewizyjnych" dla Wieniawy Rozenek Muchy Siwiec "Gessler( młodej tej brzydkiej)

 • pislamabad

  Oceniono 5 razy 3

  Łukaniak rzondzi ze swojom macicom

 • kmieciak_z_hurghady

  Oceniono 11 razy 3

  Wielkie święto gawiedzi ruszyło.

 • melanocetus głębinowy

  Oceniono 2 razy 2

  Tak!!, emocjonujący program tak jak kiedyś serial Czterej pancerni i pies. Z wypiekami na twarzy czekam nowej ekipy jak i prowadzącej, zaopatrzę się w nervosol( w sytuacji stresowej) oraz to za 7.99 z Biedronki chwilach pozytywnych emocji.

 • Gość: klm

  Oceniono 6 razy 2

  tvn chyba chce upaść

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX