"Love Island". Nowy uczestnik sporo namieszał. Pocałował Mariettę i wkurzył tym Damiana. Widzowie są oburzeni. "Co za hipokryta!"

W "Love Island. Wyspa miłości" kolejna awantura. Tym razem Damian pokłócił się z nowym uczestnikiem. Poszło o pocałunek z Mariettą. Widzowie stanęli po stronie Łukasza.

Nowe show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości" nie daje widzom się nudzić. Po prawie dwóch tygodniach od rozpoczęcia programu, pojawiły się pierwsze poważniejsze relacje i romanse. Najwięcej emocji wzbudza skomplikowana relacja Damiana i Marietty. Na początku wydawali się świetnie dobrani, bo przecież Marietta zostawiła dla Damiana swojego poprzedniego chłopaka. Jednak po kilku dniach, kiedy ona zdążyła się zaangażować, okazało się, że on interesuje się bardziej inną domowniczką - Moniką.

"Love Island. Wyspa miłości". Nowy uczestnik zdenerwował Damiana

Do programu dołączył nowy chłopak o imieniu Łukasz. Od razu zrobił wielkie wejście i zwrócił na siebie uwagę. Jak? Otóż oszukał wszystkich, że musi namiętnie pocałować dwie wybrane przez siebie uczestniczki. Zdecydował się zbliżyć do Marietty i Sylwii. Później okazało się, że wcale nie dostał takiego polecenia. Domowniczki poczuły się wykorzystane, a domownicy zazdrośni. Najbardziej zdenerwował się Damian, który nie szczędził słów krytyki w jego stronę.

Zniszcz go wzrokiem. Ja patrzę cały czas. Nie łapie kontaktu wzrokowego w ogóle. C*pa, nie facet. Nigdy w życiu nie zrobiłbym czegoś takiego. I nie mam zamiaru na coś takiego patrzeć. Mam nadzieję, że tylko przy najbliższej okazji stąd zniknie - powiedział.

Co zaskakujące, widzów wcale nie oburzyło zachowanie nowego Łukasza. Bardziej zdenerwowali się na Damiana, który według nich jest hipokrytą.

Hipokryzja! Sam ładuje się do łóżka z jedną, a myśli o drugiej. Obrońca uciemiężonych kobiet haha. Poza tym zabolało, że w końcu wszedł konkrety facet, a nie flaki z olejem.
C*pa nie facet? I kto to mówi?! Hipokryzja się aż uszami wylewa.
Dla mnie jesteś skreślony, serio? Damian chyba nie pamięta, jak zachował się względem Marietty...
Damian sam się gorzej zachował w stosunku do Marietty, więc niech się nie czepia Damiana - piszą internauci.

Myślicie, że Łukasz zostanie nowym chłopakiem Marietty? Z pewnością widzowie woleliby, aby uczestniczka związała się z nim i definitywnie odeszła od Damiana.

JP

Więcej o:
Komentarze (29)
"Love Island". Nowy uczestnik sporo namieszał. Pocałunek z Mariettą wkurzył Damiana. Widzowie są oburzeni. "Co za hipokryta!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Monia i Ada brzydkie, Ada to z twarzy jak małpka wygląda.

 • Gość: Jola

  Oceniono 8 razy 6

  Jakie to badziewie, wstyd, że takie coś jest w telewizji. Raz chwilę obejrzałam, ale ten program to dno.

 • Gość: Rocky 7

  Oceniono 5 razy 5

  Cały ten program to jedna wielka hipokryzja.
  Łukasz zrobił sobie beke i świetnie się wpisał w klimat. ma poczucie humoru, i nie jest zapakowany i nażelowany jak ta reszta lalusiow.

 • Gość: Fajnie

  Oceniono 4 razy 4

  Mam nadzieję że Marietke wygra z Łukaszem i Damianowi utrze się nosa. Marietke cenie za to że nie ma parcia jak inne dziewczyny i faceci, którzy jak stracą parę biorą inna pierwsza lepsza osobę byleby tylko utrzymać się w programie, ona tak nie zrobiła choć wiedziała że zagrożona. Dla mnie ten wymuskany Damianem jest skreślony i mam nadzieję że szybko wyleci razem z tą królewna z drewna. Zazdrość mu była bo pocałował Łukasz i Sylwie, która z nim była w parze od początku i Marietke i jego ego ucierpiało.Marietke to jedyna piękna kobieta, która ma dodatkowo klasę i umie się zachować,drugiej takiej nie ma chyba że wejdzie jakąś nowa równie pozytywną osoba. Widać było że chciała coś z Damianem na serio, że jej się spodobał. Zachował się niefajnie. Odwzajemnial jej pocałunki, wszystkie czułości... Jak miał wątpliwości gdy wiedział że będą w kryjowce to po co ja tam macal i całował. Niechby jej wtedy powiedział a nie Bartka się radził.

 • Gość: CloouD

  Oceniono 4 razy 4

  Jakie dno i badziew. To wszysto powinno odbywać się na statku "pirackim" i te wszystkie "dętki" i "kapcie" za burtę wypiepszać z rana , od razu po przebudzeniu.Ani mądre ani ładne. Taki badziew w tv!!!
  Co to ku...jest?!? I za chwilę ta patologia będzie strzelać nam na ekranie materiałem genetycznym. To jest porażka.
  Stare rury bez godności. !!!

 • Gość: Czarna

  Oceniono 7 razy 3

  Damian to dupa nie facet. Jak można iść do łóżka z jedną a myśleć o drugiej. Szok 😲 ja bym nie wytrzymała i wygarneła mu.

 • Gość: OMatkoICorko

  Oceniono 4 razy 2

  Damian uważa że on taki fair jest a to nieprawda. Gdyby miał jaja i był w porządku to powiedział by Mariettcie że interesuje go jednak Monika już w momencie gdy ich wybrano do osobnego pokoju bo wtedy już tak czuł.Ale nie on wolał pytać fałszywego kolezke Bartka czy go nie odbiorą jakoś źle jak po nocy zmieni parę, ten wiedział że tak ale mówił no co Ty stary, nikt tak nie pomyśli śmiejąc mu się w twarz. Damian i Bartek pierwsi do wywalenia a z dziewczyn Ada i Monika.

 • Gość: Mika

  Oceniono 2 razy 2

  Co to za program?!?) ło matko kochana!!!

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 4 razy 2

  Kiedy wprowadzenie kutra rybackiego do zatoki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX