Doda była na DWÓCH rozprawach w sądzie jednego dnia. Jedna z nich dotyczy Haidara, a druga... "Doczepiło się g*wno do statku i twierdzi, że płynie"

Doda musiała pojawić się jednego dnia na dwóch rozprawach w sądzie. Pierwsza z nich dotyczy materiału, który ukazał się w programie "Na językach", zaś druga Emila Haidara.

Doda znana jest z tego, że gdy ktoś ją obrazi lub zniesławi, to zgłasza sprawę do sądu. Kiedy inni odpuszczają, bo nie chcą przez lata stawiać się na rozprawach, ona decyduje się walczyć o swoje dobre imię. Tak właśnie postąpiła, gdy w 2013 roku w programie "Na językach" pojawił się materiał o tym, że Dorota Rabczewska, choć się do tego nie przyznaje, zoperowała sobie nos. Gwiazda oficjalnie temu zaprzeczyła i postanowiła dowieść prawdy przed wymiarem sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Doda nie może doczekać się zakończenia sporu z Emilem Haidarem. Zapowiada: To początek końca

Doda miała dwie sprawy w sądzie

Wokalistka na swoim profilu na Instagramie poinformowała fanów, że spędzi kilka godzin w sądzie, ponieważ czekają ją dwie rozprawy z rzędu.

Jak wynika z relacji Dody, jedna sprawa ciągnie się za nią od 2013 roku, kiedy to w programie "Na językach" została pomówiona o zoperowanie nosa. Natomiast druga sprawa dotyczy jej byłego narzeczonego Emila Haidara. Gwiazda nie szczędziła słów krytyki w jego stronę. Co dokładnie powiedziała? Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (82)
Doda była na dwóch rozprawach w sądzie jednego dnia. Jedna z nich dotyczy Haidara. "Doczepiło się g*wno do statku i twierdzi, że płynie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Z.z

  Oceniono 65 razy 37

  Prostaczka. O niej nigdy nie ucichnie, bo to właśnie ona jest tym gó....em, które się do statku doczepiło i twierdzi, że płynie.

 • pislamabad

  Oceniono 61 razy 35

  "Pomówiona o zoperowanie nosa" ja prdl... 😂😂😂 Ile się księżnej należy z tytułu szkody, 3 miliony? A za pomówienie o katar, o brzydkie piosenki, niskie IQ to ile...?

 • Gość: zdziwiona

  Oceniono 30 razy 30

  Ile można ciągnąć w sądzie jedną sprawę o nos? Co tam można mówić, że trwa to już 6 lat i końca nie widać? Chirurga Michaela Jacksona powołali na biegłego czy jak?

 • Gość: Karina

  Oceniono 42 razy 30

  Z tym podczepionym g... to o Dodzie oczywiście . Ta kobieta nigdy nie miała dobrego imienia. Skandalistka znana ze świecenia d..... O czym mowa?!

 • elenem

  Oceniono 54 razy 26

  "Dobrego imienia" to ona nie miała i raczej już mieć nie będzie.
  Sama daje swoim życiem świadectwo.
  Wygląda na to że znana będzie nie tyle jako piosenkarka, lecz bardziej jako awanturnica i stała bywalczyni sądów. Żadna to chluba.
  Niektórzy ludzie nie potrafią żyć spokojnie i normalnie, muszą być "w centrum" nawet jeśli to zle pachnie.

 • Gość: xx

  Oceniono 30 razy 24

  Robi larum o nos. a cała jest jak plastik.
  Teraz co druga taka zrobiona laska, zapewnia, że nie miała operacji plastycznej, bo ten sam efekt uzyskują dzięki zabiegom medycyny estetycznej, czego Doda jest przykładem.
  Wymodelowana twarz, wypłeniacze wokół oczu, powiększone usta, nowe zeby, przedłuzane włosy, tipsy, sztuczne cycki..., spor tego.
  tak na marginesie, twierdzenie, że nie przechodziła żadnej operacji plastycznej, nie jest prawdą, bo powiększanie biustu właśnie do nich sie zalicza.
  Zapomniała tylko wspomnieć, ze z Haidarem razem z meżem, czy nie mężem, mają sprawę karną, więc "babcina" anegdotka o przyczepionym g...wnie trafi w nią rykoszetem.

 • Gość: Robert

  Oceniono 27 razy 23

  No ona jest w 100% naturalna , i nigdy nic nie poprawiała, ona nie jest już nawet podobna do samej siebie sprzed lat .

 • Gość: toksyna

  Oceniono 45 razy 23

  Na kilometr ,od tej toksycznej baby brr..

 • Gość: Romeo

  Oceniono 31 razy 21

  Dodon jesteś skończona, twój czas minął. Do paki z tobą, zwykły Kowalski już by
  dawno siedział, a celebrytom to wszystko wolno , i gdzie tu sprawiedliwość?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX