Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie. Został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości

Mimo że od pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka minęły już dwa tygodnie, to wciąż pojawiają się nowe informacje, które wzbudzają niemałe kontrowersje. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia grobu zmarłego producenta, które również zaskakują.

Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka trwały dwa dni. 29 sierpnia w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego. Następnego dnia, trumna z ciałem Woźniaka-Staraka została złożona w Fuledzie na Mazurach na terenie posiadłości rodziny Staraków. W internecie pojawiły się właśnie zdjęcia grobu zmarłego producenta.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Piotr Woźniak-Starak może być ekshumowany. W dniu pogrzebu Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie wydała oświadczenie, w którym poinformowała o tym, że rodzina Staraków nie prosiła o możliwość złożenia ciała na terenie posiadłości.

Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Takiej decyzji nie podjęła ani powiatowa, ani wojewódzka stacja sanepidu - czytamy w oświadczeniu.

Rodzina planowała pochować Piotra w katakumbach na Mazurach. Jednak SE.pl twierdzi, że sprawie przyglądają się urzędnicy, którzy badają legalność pogrzebu. Najprawdopodobniej chodzi o sprawdzenie tego, czy katakumby spełniają normy bezpieczeństwa, a ich położenie nie ma szkodliwego wpływu na otoczenie.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka

W internecie pojawiły się właśnie zdjęcia grobu zmarłego producenta. Póki co, jest to wielki kamień z wyrytymi napisami. Stoi on na podwyższeniu i znajduje się w małej altance otoczonej roślinami. Podobno nikt nie odwiedza grobu, a rodzina wciąż przebywa za granicą.

Ludzie wciąż wspominają Piotra. W ciepłych słowach opowiedział o nim Edward Miszczak:

KB

Więcej o:
Komentarze (174)
Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie. Został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 87 razy 77

  Nie znałem człowieka, niewiele o nim słyszałem oprócz tego, że był bogaty i podobno producentem filmowym. Niech mu ziemia będzie lekka. Przestroga dla innych, nie kozakuj pod wpływem na motorówce w środku nocy.

 • justas32

  Oceniono 121 razy 75

  Pisowskie media drą japę bo temat medialny dotyka możliwości kremacji zwłok do urny i składania jej poza terenem cmentarza - a to jest ogromny cios wymierzony bezpośrednio w finanse Kościoła Katolickiego, który żyje m.in. z pogrzebów ...

 • Gość: niegość

  Oceniono 62 razy 46

  "Od pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka minęły już dwa tygodnie...", a wy ciągle desperacko walczycie o kliki. Przemieliliście już tematy łódki, kelnerki, ochrony, żony, zacytowaliście każdego, kto wybździł z siebie mniej lub bardziej patetyczny wpis na instagramie, omówiliście strój każdego, kto przyszedł na mszę za duszę zmarłego (przy okazji: Rafał Zawierucha - pamiętamy!!), przedrukowaliście nekrologi i wydawałoby się że koniec. Ale nie, jeszcze przecież można napisać o grobie.

 • dante_waw

  Oceniono 47 razy 41

  Widze ze ciagle w szumie informacyjnym generowanym przez agencje PR i tabloidy dochodzi do nieporozumien... w grobie ziemnym (a nie zadnych katakumbach) zlozono cialo w trumnie... prochy owszem byly ... ale nia motorowce... ale o tym cicho sza

 • Gość: Madzia

  Oceniono 56 razy 36

  Nie uważacie, że pokazywanie jak wygląda czyiś grób na stronie plotkarskiej jest trochę niestosowne?

 • Gość: Mazur

  Oceniono 45 razy 29

  Wszystko jest do zrobienia, kwestia ceny jak widać.
  Zapłacili za serię artykułów pod tytułem „odwoził koleżankę”, żeby ratować wizerunek, za miejsce pochówku na prywatnej posesji też zapłacą.

 • js08836

  Oceniono 42 razy 28

  Równi i równiejsi, prawda czy fałsz. Można zapytać ile rodzina Staraków zapłaciła za możliwość pochowania na swojej posiadłości. Co najciekawsze nie prochów po kremacji ,ale zwłok. Równi i równiejsi ? A tak. Oto za mąż wychodzi po raz drugi córka Wałęsy. Bierze drugi ślub kościelny bo zezwolił na to biskup. Ile biskup wziął w łapę ? Co ciekawe nie było usprawiedliwienia, że poprzednie nie zostało skonsumowane bo było. Świadczy tym brzuszek ciążowy z poprzedniego małżeństwa. Równi i równiejsi ? Dwa skrajne przypadki, ale to prawda. Kasa, szerokie znajomości i wszystko jest możliwe . Oto państwo prawa. G....no nie prawa.

 • Gość: memory

  Oceniono 24 razy 24

  Mam dom, mam ogród który pielęgnuję i kocham sadzić kwiaty i krzewy i pielęgnować je.Jak umrę to kremacja i urna wśród kwiatów ma stać i basta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX