[TYLKO U NAS] Wojewódzki ma 22-letnią dziewczynę. "Od czasu romansu z Kubą prawie z nikim nie rozmawia". Wiemy, gdzie się spotykają

Kuba Wojewódzki ogłosił, że jest w związku. Jak udało nam się ustalić, jego nowa dziewczyna studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Podobno od czasu romansu z gwiazdorem przestała utrzymywać kontakt ze znajomymi.

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że na swoje partnerki wybiera o wiele młodsze od siebie dziewczyny. Choć dziennikarz zazwyczaj nie chwali się życiem prywatnym, to w swoim talk-show podczas rozmowy z Agatą Kuleszą ogłosił, że jest w nowym związku. Okazuje się, że jego ukochana ma zaledwie 22 lata i jest młodsza od niego aż o 34.

Agata, tak prywatnie ci powiem. Ja w tej chwili mam już starsze partnerki. Moja dziewczyna ma 22 lata, studiuje medycynę - wyznał w swoim programie.

Kim jest dziewczyna Kuby Wojewódzkiego?

Jak wynika z naszych informacji, nowa partnerka gwiazdora studiuje na piątym roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Oprócz tego amatorsko zajmuje się modelingiem, a także ma na swoim koncie udział w wyborach Miss Polski. W konkursie zajęła wysokie miejsce.

Dziennikarz nie przyjeżdża po nią pod uczelnię. Bardzo się pilnują. Bentley Wojewódzkiego z rejestracją "KUBAW" często jest widziany pod hotelem Andels lub Hilton w Łodzi - zdradza nasze źródło.

Według relacji naszego informatora, obecna dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, od kiedy zaczęła spotykać się z dziennikarzem, przestała utrzymywać bliskie relacje z ludźmi, z którymi studiuje.

Ona jest oddziałowym odludkiem (na oddziale szpitala, w którym ma praktyki). Nie utrzymuje kontaktów prawie z nikim spośród rówieśników z Uniwersytetu Medycznego. Stało się tak, od czasu romansu z Kubą Wojewódzkim. Wcześniej spotykała się z Maciejem Musiałem - powiedział nam.

Jak myślicie, kiedy Kuba zdecyduje się oficjalnie przedstawić światu swoją nową dziewczynę?

Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale...". Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (142)
[TYLKO U NAS] Wojewódzki ma 22-letnią dziewczynę. "Od czasu romansu z Kubą prawie z nikim nie rozmawia". Wiemy, gdzie się spotykają
Zaloguj się
 • Gość: papa

  Oceniono 74 razy 62

  Hmmmm..... ahhh te młode, WIELKIEJ POTRZEBY, dziewczyny... to słabe i smutne. Współczuje jej rodzicom

 • Gość: Anna

  Oceniono 25 razy 23

  Aa czyli aspirujsca na celebrytke, lowiaca starszych panow sponsorow, ale wojewodzki glupi, zawsze daje sie zlapac na mlode ci%ki.... Zenujace... Stary a glupi, mysli ze mloda laska o wygladzie modelki jest z nim na serio?!?! Hahaha

 • Gość: prawda

  Oceniono 59 razy 17

  Błagam, nie piszcie tych bzdur o tym obleśnym dziadzie powiatowym ! Przecież on jest tym kochającym inaczej a dziewczyna to parawan za grube pieniądze ! Wystarczy spojrzeć na tą jego uślinioną wstrętną morde i wszystko wiadomo !

 • andrzej.duxa

  Oceniono 16 razy 16

  nic dziwnego, mlode studentki maja najnizsze stawki za odgrywanie przykrywki

 • Gość: s3 535

  Oceniono 18 razy 16

  przykrywka

 • hubert.fun

  Oceniono 12 razy 12

  Widziałem ich dwa miesiące temu w knajpie Wojewódzkiego. Wyglada trochę jak Doda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX