Meghan Markle zachwyciła pociążową sylwetką na premierze swoich ubrań. Uwagę zwracają jednak kolczyki. Takie same nosiła księżna Diana

Meghan Markle powoli wraca do swoich obowiązków zawodowych. Jej ostatnie wyjście publiczne odbiło się głośnym echem.

Meghan Markle od kilku miesięcy przebywa na urlopie macierzyńskim. Księżna Sussex już niebawem wróci jednak do zawodowych obowiązków. Te zaczną się od podróży po Afryce. Towarzyszyć jej będą książę Harry oraz mały Archie wraz z opiekunką. Zanim to nastąpi, Meghan oddaje się pracy charytatywnej.

Meghan Markle w kolczykach księżnej Diany

W czwartek Meghan Markle pojawiła się w Londynie na uroczystej premierze kolekcji ubrań, które zaprojektowała dla organizacji Smart Works, pomagającej bezrobotnym kobietom. Na tę okazję księżna wybrała stylizację złożoną z białej koszuli, czarnych spodni i szpilek w tym samym kolorze. Widać, że młodej mamie udało się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Wyglądała kwitnąco.

Uwagę zwracają jednak kolczyki w kształcie motyli. Takie same bardzo lubiła nosić księżna Diana. Wygląda więc na to, że Meghan Markle po raz kolejny oddała hołd tragicznie zmarłej matce swojego męża. Piękny gest?

Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa:

Więcej o:
Komentarze (67)
Meghan Markle zachwyciła pociążową sylwetką na premierze swoich ubrań. Uwagę zwracają jednak kolczyki.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alicja

  Oceniono 11 razy 11

  Jeśli ona ma buty w kolorze spodni, to ktoś tu ma poważnie problemy ze wzrokiem. I nie jestem pewna, że tym kimś jestem ja.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  juz sie banda kretynow i zakompleksionych nierobow uruchomila!

 • Gość: Anks

  Oceniono 3 razy -1

  Cala ta akcja jest jakas udziwniona, kompletnie niepraktyczna. Przerost formy nad treścią. Kazda kobieta wie co jej najlepiej pasuje. Ludzie biedni na zachodzie odzywiaja sie tanimi fast foodami i czesto maja nadwage, a te ciuchy sa dla chudych lasek. Nawet Meg (ktora jest raczej drobna) wyglada kwadratowo w tych spodniach. Nie wystarczylo by zalozyc fundusz na zakup odpowiedniego stroju dla bezrobotnych?? No ale taki fundusz to bylo za proste, mniej publicity i fame'u dla Meghan...

 • Gość: irma

  Oceniono 18 razy -2

  wooow! cóż za niecodzienna stylizacja :// od czasów Wimbledonu innej stylizacji nie pokazała, różnią je jedynie dodatki :///

 • Gość: hihihi

  Oceniono 10 razy -2

  Czy ona ma kolczyk na języku ?Elka o tym wie ?

 • Gość: wow

  Oceniono 13 razy -3

  Murzynkom robią się wielkie zady z czasem, zwłaszcza po porodzie. Megan nie jest tu wyjątkiem, a ten strój tylko podkreśla szerokie biodra i brak talii.

 • Gość: hahaha

  Oceniono 12 razy -4

  rzeczywiście zarąbista "stylizacja", biała koszula i czarne spodnie, każdy kelner tak chodzi :D

 • Gość: goniec

  Oceniono 16 razy -6

  Ona to moze Dianie buty czyscic, Sztuczne klaki, piegowata, jak jajo gesie skora, gruba dupa, nieladna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX