Do "Love Island" dołączy nowy uczestnik. Może nieźle namieszać wśród uczestników programu. Produkcja nie pokazała jeszcze jego twarzy, ale my wiemy, kim jest

"Love Island" to nowy program Polsatu, który już zdążył wywołać wiele emocji. Widzowie powoli poznają jego uczestników, a już w kolejnym odcinku dołączy do nich Łukasz Bajorek.

Mimo że pierwszy odcinek programu "Love Island" został wyemitowany 2 września, to jego uczestnicy są już na językach wszystkich widzów. Zaledwie po tygodniu okazało się, że Ada grała w "Apetycie na miłość", Monika Kozakiewicz zna prowadzącą Karolinę Gilon, a Dominik przyznał się do roli w filmie porno. Już w kolejnym odcinku dołączy do nich nowy uczestnik. Czy również nas czymś zaskoczy?

"Love Island". Kim jest nowy uczestnik Łukasz Bajorek?

Łukasz to 30-letni singiel, który obecnie mieszka w Jaworznie i pracuje jako kucharz. Jest wysokim blondynem o niebieskich oczach. Uwielbia oglądać filmy, słuchać muzyki i podróżować. W wolnym czasie prowadzi karaoke w polskim pubie, oprócz tego rysuje i maluje.

Co ma do zaoferowania swojej przyszłej partnerce?

Dobre serce, czułość i mnóstwo dobrego humoru.

Zdaniem jego bliskich pięknie śpiewa, dobrze tańczy i jest otwarty na ludzi. Potrafi mieć trudny charakter i lubi postawić na swoim. Jest singlem od dwóch lat i jak twierdzi, ostatni związek zniszczyła zazdrość.

Niestety miłość się wypaliła. Było idealnie na początku, ale nasze charaktery nie współgrały ze sobą i im dłużej byliśmy razem, tym było nam trudniej - tłumaczy.

Jego wymarzona partnerka powinna być niewysoką blondynką o pięknym uśmiechu, więc myślimy, że Łukasz będzie bardzo zadowolony, kiedy zobaczy uczestniczki programu.

Tak prowadząca program, Karolina Gilon, zapraszała na "Love Island":

Myślicie, że Łukasz zrobi w domu małe zamieszanie?

KB

Więcej o:
Komentarze (15)
"Love Island". W domu pojawi się nowy uczestnik. Kim jest Łukasz Bajorek?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M.

  Oceniono 13 razy 13

  Następny ze skrzydłami na klacie

 • Gość: Cb

  Oceniono 10 razy 10

  On ma na klacie wydziaraną pannę i napis "Kocham Cię Kochana Asiu". Boże...

 • Gość: 7Uh

  Oceniono 9 razy 9

  Nastepny wydziarany idiota.

 • Gość: Madzia

  Oceniono 4 razy 4

  ale to jest gej

 • Gość: Co to ma być

  Oceniono 3 razy 3

  Stifler czy Gola czy inny ruchacz z krzyżem na klacie?

 • Gość: Aaa

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba kocham ole kocham asie

 • Gość: Ola

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda ze nie sprawdziliście tego przystojniaka przed wejściem do programu .... narobi zamieszania. Przecież on lubi chłopców. Jest bardzo znany w Londynie na Soho. Od wielu już lat ma chłopaków. Ale wpadka!

 • Gość: Helol

  Oceniono 1 raz 1

  W Monice jeszcze to mi sie nie podoba ze szuka sobie tylko kola ratunkowego. Mikolaj nie za latanie za innymi gdy sie nie znali i opowieaci, Damian nagle tak mimo lizania sie i macania z Marietta w kryjowce. Hipokryzja lekka a moze jedyna szansa na przetrwanie dalej w programie.

 • Gość: Becia

  0

  Jest przystojny! Namiesza na bank!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX