Shawn Mendes i Camila Cabello nieudolnie całują się na Instagramie. To nagranie nie uciszy plotek o tym, że ich związek to ustawka

Związek Shawna Mendesa i Camili Cabello od początku budzi wiele wątpliwości. Wygląda na to, że zakochani (?) postanowili się z nimi rozprawić.

Shawn Mendes i Camila Cabello przyjaźnią się już od kilku lat. Plotki o rzekomym romansie towarzyszą im od początku znajomości, jednak oboje bardzo długo zaprzeczali jakoby było między nimi jakieś głębsze uczucie. Wszystko zmieniło się w czerwcu, kiedy w eterze zadebiutował nagrany przez Mendesa i Cabello przebój "Senorita".

Wspólny hit Shawna Mendesa i Camili Cabello od kilku miesięcy króluje w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Równolegle idole nastolatek zaczęli ostentacyjnie obnosić się ze swoim płomiennym uczuciem. To wywołało falę spekulacji, jakoby para chciała wypromować w ten sposób swoją muzykę. Co więcej, od dawna plotkuje się o tym, że Shawn jest gejem, a Camila gustuje w dziewczynach. Ich niezdarne pocałunki miały być potwierdzeniem tych teorii.

Shawn Mendes i Camila Cabello okazują sobie czułości w sieci

Sami zainteresowani postanowili odnieść się do zarzutów mówiących o tym, że nie umieją się namiętnie całować. Na profilu Shawna na Instagramie pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak wraz z Camilą parodiują swoje czułości.

Miało wyjść zabawnie, ale naszym zdaniem efekt jest jednak nieco niesmaczny. Swoją drogą, czy to nie zastanawiające, że Shawn i Camila za wszelką cenę chcą udowodnić, że są szczęśliwą parą?

Więcej o:
Komentarze (10)
Shawn Mendes i Camila Cabello nieudolnie całują się na Instagramie. To nagranie nie uciszy plotek o tym, że ich związek to ustawka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: On0

  Oceniono 7 razy 7

  Na pierwszy rzut oka widać że z nim coś nie tak

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  co to jest?

 • hi2per

  Oceniono 4 razy 4

  Kto to do qrvy nędzy?

 • Gość: Kkkk

  Oceniono 1 raz 1

  Boże! Czy ludzie nie mają chociaż krzty wyczucia czasem, oporów i wstydu?

 • Gość: o

  Oceniono 1 raz 1

  obrzydliwe

 • Gość: elle

  0

  zabawy bogatych pizdusiów z hameryki

 • Gość: Chichot

  Oceniono 4 razy 0

  Ale bucy z was, właśnie po to nagrali taki filmik żeby wam pokazać że głęboko w du... mają wasze uwagi. Są szczęśliwi, a hejterzy im koło du... latają 😂😂😂😂

 • Gość: Mema

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież oni sobie robią durne żarty. Haters gonna hate.

 • sebastiansz2001

  Oceniono 1 raz -1

  Ludzie oni to zrobili dla żartu, zobaczcie że na koniec mają z tego beke.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX