Aaron Carter przyszedł do studia telewizyjnego z workiem leków. Opowiedział o ciężkiej chorobie, na którą cierpi

Aaron Carter będzie gościem najbliższego programu "The Doctors". Z zapowiedzi odcinka, jaka pojawiła się w sieci, dowiadujemy się, że piosenkarz jest poważnie chory.

Aaron Carter był idolem tysięcy nastolatek w latach 90. Jednak po zaprezentowaniu krążka "Another Earthquake" w 2002 roku postanowił zawiesić swoją muzyczną karierę i spełniał się jako aktor. Niestety, gwiazdorskie życie sprowadziło go na złą stronę i w 2017 roku został zatrzymany przez policję za prowadzenie pod wpływem używek. Od tamtego czasu zaczął się leczyć i choć z uzależnieniem sobie radzi, pojawiły się inne choroby.

Aaron Carter opowiedział o swojej chorobie

Już 12 i 13 września w amerykańskiej telewizji zostanie wyemitowany nowy odcinek programu "The Doctors". Gościł w nim będzie amerykański gwiazdor, który w rozmowie z prowadzącymi opowie o swoim stanie zdrowia.

Co więcej, Aaron Carter do studia przyszedł z przezroczystym woreczkiem wypełnionym lekami. Są mu one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

To moja rzeczywistość. Nie mam nic do ukrycia - powie na głos.

U gwiazdora zdiagnozowano bowiem szereg chorób: schizofrenię, chorobę dwubiegunową afektywną, depresję maniakalną i nerwicę. 

To nie pierwsze wzmianki na temat problemów ze zdrowiem Cartera. W 2017 przyznał, że ma problemy z odżywianiem.

Cierpię na przepuklinę rozworu przełykowego. To choroba na tle nerwowym, która wpływa na mój apetyt. Nie wybierałem tego, więc traktujcie mnie łagodnie - napisał na Twitterze.

Miejmy nadzieję, że dzięki medykamentom i pomocy lekarzy muzyk przetrwa ten trudny okres.

CW

W rozmowie z Plotkiem, o swojej chorobie opowiedziała Agata Młynarska.

Więcej o:
Komentarze (58)
Aaron Carter przyszedł do studia telewizyjnego z workiem leków. Na co choruje piosenkarz?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • magda6666

  Oceniono 59 razy 27

  Trafi mnie coś! Wczoraj czytałam, że Anna Dereszowska cierpi na straszną chorobę -Hashimoto! Dziś, że Aaron Carter ma przepuchlinę rozworu... Polecam żyć z tymi chorobami i kilkoma innymi zarabiając 2600 na rękę w urzędzie, bez szans na obiecaną podwyżkę, bo zabraknie hajsu na 500+ dla patologii!

 • Gość: Izka

  Oceniono 29 razy 25

  Każdy schizol prędzej połknie palącego się peta niż odda dobrowolnie. Taka to choroba. Poza tym psychoza depresyjno- maniakalna to inaczej choroba afektywna dwubiegunowa, a nie dwie choroby. Do tego może cierpieć na odmianę psychozy schizoafektywnej i nagle z 5 chorób robi się jedna, co nie znaczy, że ma lekko. Dodatkowo narkotyki przyspieszają podatność na choroby umysłowe u delikwenta.

 • Gość: Gfd

  Oceniono 15 razy 7

  To są choroby wynikające z tego że w dooopie mu się poprzerwacalo. Dać go do szwalni w Bangladeszu na 2 tygodnie - od razu wyleczy się i zacznie zarabiać też spora kasę bo pewnie założy "fundację" 😂

 • Gość: 2+2=4

  Oceniono 6 razy 4

  Nie znam faceta, a o chorobach słyszałem. czasami wynikają z uwarunkowań genetycznych ale częściej z powodów nabytych. Najwięcej schizofreników rekrutuje się wśród osób religijnych. Należy przypomnieć, że każda religia niszczy ludzki umysł, który jest przystosowany tylko do logicznego myślenia i wnioskowania. Religia dla takiego umysłu jest szaleństwem, to jak podłączyć go do wysokiego napięcia, aby był bardziej kreatywny, a tymczasem jest przystosowany tylko do logiki a nie religii.

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny produkt MK-Ultra

 • ale_thru

  Oceniono 9 razy 3

  a w komentarzach dzicz, która uważa, że wie cokolwiek o chorobach psychicznych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX