Ujawniono, jak nazywana jest księżniczka Charlotte w szkole. Ale to jej przezwisko z przedszkola nas rozbroiło. Tak zwracają się też do niej rodzice

Księżniczka Charlotte ma za sobą pierwsze dni nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Nikt nie nazywa jej tam "księżniczką", ale też raczej nie mówią do niej "Charlotte". Nazywają ją pieszczotliwie tak, jak księżna Kate i książę William.

Księżniczka Charlotte rozpoczęła naukę w szkole podstawowej zaledwie kilka dni temu. Razem z księciem Georgem i rodzicami została odprowadzona pod drzwi szkoły Thomas's Battersea, elitarnej placówki.

Księżniczka Charlotte ma urocze przezwisko

Na razie mała księżniczka Charlotte spędziła w szkole zaledwie 5 dni. Jeśli wierzyć informatorom z Wielkiej Brytanii, z którymi rozmawiał serwis "Vanity Fair", Charlotte w szkole nie jest ani księżniczką, ani Charlotte. Wszyscy zwracają się do niej "Lotte" - tak, jak robią to pieszczotliwie jej rodzice. Być może jednak wróci do niej niebawem przezwisko z przedszkola - tam bowiem księżniczka dokazywała tak, że doczekała się własnego pseudonimu.

W żłobku Charlotte nazywano "wojowniczą księżniczką". To zasługa jej charakteru - mała najlepiej czuje się na podwórku i placu zabaw, jest bardzo otwarta, ale też łatwo wpada w złość. Jest również zadziorna i ma już w tym wieku naprawdę cięte riposty. Wystarczy przypomnieć, jak w czasie chrztu Louisa mówiła reporterom: "Wy nie jedziecie z nami" (a była wtedy jeszcze młodsza).

Żeby jednak trochę "złagodzić" wizerunek niepokornej 4-letniej księżniczki dodamy, że książę William zdradził, jaka jest jej największa miłość. To jednorożce. Sami przyznacie, że ktoś, kto lubi jednorożce, nie może być złośnikiem:

Moja córka uwielbia jednorożce. Kocha je - mówił książę William w poniedziałek.

I rzeczywiście, księżniczka przyczepiła malutkiego jednorożca do swojego szkolnego plecaka:

Plecak księżniczki CharlottePlecak księżniczki Charlotte Aaron Chown / AP / AP

Więcej o:
Komentarze (19)
Ujawniono, jak nazywana jest księżniczka Charlotte w szkole. Ale to jej przezwisko z przedszkola nas rozbroiło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mmm

  Oceniono 11 razy 9

  Fascynujące 😂😂😂

 • Gość: G. x

  Oceniono 8 razy 6

  Od kiedy to Charlotta chodziła do żłobka???
  Przecież oficjalnie wiadomo, ze Kate wychowuje dzieci "sama", przy pomocy matki i 4 niań na etacie!
  Autorko, o zdrobnieniach imion dzieci w BRK już od lat wiadomo!

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 5

  czy autor tego „arcydziela” zadal sobie trud zeby to przeczytac? smiem watpic!

 • Oceniono 4 razy 4

  Oj tam oj tam Klara Lewandowska sama już sobie obrała ksywkę- przezwisko lecz ze względu na hejt Anna podjęła decyzję o nie ujawnianiu, poparł ją w tej kwestii Robert. Pseudonim zostanie ujawniony w dniu 6 urodzin!!.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 10 razy 4

  To to przezwisko jest w końcu z przedszkola czy żłobka? Bo jakoś redaktorzy plotucha nie mogą się zdecydować. To, że strona jest o g**no plotkach, nie znaczy, że należy odwalać szajs pisząc te swoje pierdoły.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 4

  Dzień po coming oucie rozstaniowym u Fryczowej opustoszały regały z książkami w salonie - widać, kto czytał w tym związku 😂 Jej pozostaje reklamować na instastories kubły na śmieci 🤦🏼

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 3 razy 3

  Zwróćcie uwagę na jedno: ma 4 lata. A polskie 6-latki są podobno za głupie by chodzić do szkoły.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Nie ma to jak spisać i nie sprawdzić co 😁

 • Gość: @Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  A kogo to obchodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX