Ośmioletnia córka Pink ogoliła sobie głowę. Chciała przypominać swoją znaną mamę. Dumny tata nie krył wzruszenia

Córka Pink, Willow Sage Hart, postanowiła zaszaleć z fryzurą przed rozpoczęciem roku szkolnego. Dziewczynka ogoliła sobie boki głowy. Teraz przypomina swoją znaną mamę.

Jaka matka taka córka. To powiedzenie idealnie pasuje do ośmioletniej Willow Sage Hart, córki Pink. Dziewczynka postanowiła pójść w ślady swojej mamy i zdecydowała się na odważną fryzurę.

Metamorfoza córki Pink

Willow Sage Hart najwyraźniej stwierdziła, że chce być najfajniejszą dziewczynką w klasie. Na zdjęciu, które opublikował jej tata i mąż Pink, Carey Hart, widać, że ośmiolatka wygoliła sobie boki głowy. Jest to fryzura podobna do tej, którą piosenkarka miała kilka lat temu. Carey Hart zamieścił pod zdjęciem poruszający opis, w którym podkreślił, że jest bardzo dumny ze swojej córki.

Kocham swoją punkrockową córkę. (...) Nie mogę się doczekać, jak staniesz się kobietą. Mam przeczucie, że będziesz silna, zaciekła, towarzyska i opiekuńcza. Jestem z ciebie taki dumny - napisał tata dziewczynki.

Zobaczcie też, jak gwiazdy chwalą się swoimi dziećmi w mediach społecznościowych:

AD

Więcej o:
Komentarze (6)
Ośmioletnia córka Pink ogoliła sobie głowę. Chciała przypominać swoją znaną mamę. Dumny tata nie krył wzruszenia
Zaloguj się
 • Gość: Popopopopopopopopopopotega

  Oceniono 20 razy 12

  Być sobą w tym wrednym, okrutnym i zachłannym świecie to odwaga. Brawo dla małej!

 • Gość: Olka

  Oceniono 18 razy 2

  Chciałabym mieć taka matkę jak Pink... moja matka to leniwe wredne babsko co kłody własnej córce stawia bo jej zazdrości że ma lepiej. Nie utrzymuję z nią kontaktu od 7 lat i wreszcie czuje się wolna i szczęśliwa. Zatruwała mi życie i małżeństwo. Toksyczne babsko. Dlatego brawa dla Pink. Jej córka jest szczęśliwa i czuje że ma wsparcie matki.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  To jest mega słodkie! <3

 • Gość: XO

  Oceniono 21 razy -13

  W tylkach się przewaca tym ludziom!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX