Robert Górski kolejny raz się ożenił. Jego żoną została Monika Sobień. Dziennikarka ma na swoim koncie wiele sukcesów

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub po zaledwie roku związku. Para w lutym powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Kim jest dziennikarka, która podbiła serce kabareciarza?

Robert Górski w 2018 roku rozstał się ze swoją poprzednią żoną, Katarzyną Osipowicz, z którą ma nastoletniego syna. Chwilę później już oficjalnie spotykał się z Beatą Harasimowicz. Jednak z nią również się rozstał - Monika Sobień okazała się teraz tą jedyną, z którą komik postanowił wziąć ślub w minioną sobotę.

Kim jest Monika Sobień, nowa żona Roberta Górskiego?

Monika Sobień ma 31 lat i jest dziennikarką. Pochodzi z Radomia, ale studia na wydziale dziennikarstwa kończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Skończyła też scenopisarstwo w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Monika Sobień jest jedną z twórczyń serwisu WeMen, na którym możemy przeczytać wywiady z mężczyznami, przeprowadzane przez kobiety. Dziennikarka pracowała też w wydawnictwie Burda Media i "Super Expressie".

I to właśnie przeprowadzany wywiad połączył Robert Górskiego i Monikę Sobień.

Zaczęło się od tego, że Monika przeprowadziła z nim wywiad. Szybko między nimi zaiskrzyło, tym bardziej, że jego związek przechodził wówczas poważny kryzys - mówił na początku tego roku znajomy Roberta Górskiego.

Monika Sobień chętnie dzieli się w sieci zdjęciami ze swojego związku. Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego.

Więcej o:
Komentarze (66)
Robert Górski kolejny raz się ożenił. Kim jest jego nowa żona, Monika Sobień?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bywalec

  Oceniono 44 razy 32

  "Szybko między nimi zaiskrzyło, tym bardziej, że jego związek przechodził wówczas poważny kryzys ". A może związek przechodził poważny kryzys, ponieważ pomiędzy nimi zaiskrzyło. Wszytko kwestią interpretacji. Trzeba by zapytać jeszcze drugą stronę czyli matkę nastoletniego syna Górskiego.

 • micor

  Oceniono 21 razy 21

  "Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub po zaledwie roku związku. Para w lutym powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. "

  Z tego wynika że dziecko zostało poczęte na 3 miesiące zanim się poznali. Robert, ktoś cię robi w konia! I to konia z rogami :)

 • Gość: Jacek

  Oceniono 21 razy 13

  Lubię Górskiego, ale lans podobny do Kazia Marcinkiewicza.

 • Gość: Wiktor

  Oceniono 33 razy 13

  I po tym artykule już wiadomo, po co ta pani upolowała tego pana. Szybko rozpoczęła się akcja promocyjna dotąd nieznanej nikomu wiesniary, hahhhaahha... W każdym razie ciśnienie na lans ogromne!!!

 • nutka7.17

  Oceniono 14 razy 10

  "...Monika Sobień okazała się teraz tą jedyną ..."
  Nieco później, tą jedyną okaże się ...:)

 • Gość: Absmak

  Oceniono 17 razy 9

  Niestety, ten związek nie przetrwa nawet do menopauzy. A potem będzie żal i płacz. I zgrzytanie zębów, jeśli jakieś zostaną. Po co to było?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  To jego pierwszy ślub, kłamcy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX