Roksana Węgiel poszła do szkoły. Nie było to łatwe z jednego powodu [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel w poniedziałkowy poranek udała się do szkoły. Nie przeszkodziły jej w tym dwa niedzielne koncerty.

Roksana Węgiel wygrała "The Voice Kids" niecałe dwa lata temu, a już jest jedną z najpopularniejszych artystek w kraju. Przez całe wakacje koncertowała niemal codziennie. Zdarzało się, że jednego dnia potrafiła zagrać dwa koncerty. Podobnie było zresztą wczoraj. Najpierw wystąpiła na charytatywnym meczu TVN, a wieczorem zaśpiewała dla warszawskiej publiczności w Hulakula. Zaraz potem, musiała wracać do domu. 

Roksana Węgiel poszła do szkoły

Tuż po wykonaniu ostatniej piosenki i rozdaniu kilku autografów, Roxie wsiadła do busa i wyjechała ze stolicy. Musiała wracać do Jasła, ponieważ dzisiaj rano, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, poszła na zajęcia lekcyjne.

Roksana zagrała wczoraj dwa koncerty. Drugi z nich zakończył się dosyć późno i w nocy musiała wracać do Jasła. Dzisiaj, pierwszy raz po wakacjach, poszła do szkoły. O 8.00 musiała stawić się na zajęciach w wybranym przez siebie liceum ogólnokształcącym - zdradza nam osoba z otoczenia artystki.

Tak intensywny tryb życia to nie lada wyzwanie dla 14-latki. Roksana chyba jednak już się do niego przyzwyczaiła. W czerwcu wydała swój debiutancki album, który wcześniej musiała promować. Ponadto już niedługo autorka hitu "Dobrze jest jak jest" wyrusza w kolejną trasę koncertową po Polsce.  

CW

Jakie rady dla Roksany Węgiel ma Julia Wieniawa? Sprawdźcie, co powiedziała aktorka w rozmowie z Plotkiem. 

Więcej o:
Komentarze (99)
Roksana Węgiel poszła do szkoły. Wracała z koncertów w nocy, by tylko zdążyć na pierwsze zajęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ma

  Oceniono 30 razy 20

  Trzynastolatka wygrywa konkurs dziecięcy, a po pół roku strach otworzyć lodówkę. Kilka koncertow dziennie po jakiś wiochach, edukacja na bok, stroje jak 20. latki, maniera gwiazdy, pretensje do policji, ze ich zatrzymali, bo przeciez oni mają koncert, a to, ze mocno przekroczyli prędkosć i nielegalnie użyli koguta policyjnego, to pikus....

 • Gość: Qq

  Oceniono 13 razy 13

  Uczcijmy to godziną ciszy w necie

 • Gość: Dorota

  Oceniono 14 razy 10

  I bardzo dobrze że poszła może będzie miała więcej rozumu w głowie bo jest głupia jak but

 • Gość: Lubię placki

  Oceniono 11 razy 9

  Roksana wiele razy powtarzała, że rozpocznie edukację w domu ze względu na swoje koncerty itp. Jestem zatem ciekawa kim jest ta "osoba z otoczenia artystki"

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Ta Roksana będzie jak Forest camp cały koledź i studia grał w lidze piłkarskiej a na koniec dostał dyplom z samymi piątkami

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  dobrze,ze zdecydowała się jednak na kontynuację nauki, wykształcenie podstawowe to za mało

 • Gość: Klaudia

  Oceniono 9 razy 7

  Woow. To 14 latka chodzi do szkoły? Niesamowite! Proponuję napisać o czymś wartym uwagi. Zaraz zaczniecie pisać o której godzinie Roksana Węgiel się załatwia.

 • Gość: Itris

  Oceniono 7 razy 7

  Są sprzeczne informacje odnośnie szkoły Roksany. Media piszą, że uczy się w liceum a jej najbliższa przyjaciółka wygadała się fankom, że Roksana jest w technikum o profilu reklamy w Jaśle. Komu wierzyć? Chyba oczywiste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX