Emilia Pietras z "Top Model" zaręczyła się i pokazała piękne zdjęcia. Pierścionek inny niż wszystkie

Emilia Pietras z pierwszej edycji "Top Mode" na rzymskie wakacje pojechała z partnerem, a wróciła z narzeczonym. W jednym z najpiękniejszych miejsc świata pokazała pierścionek zaręczynowy. Inny niż standardowe.

Emilia Pietras w "Top Model" wystąpiła wiele lat temu. To była pierwsza edycja programu, rok 2010, Emilia miała wtedy 23 lata. Wychowywała malutkie dziecko. Zaszła daleko, bo odpadła dopiero w 9. odcinku. Po 9 latach od swojego występu Emilia Pietras zaręczyła się ze swoim partnerem.

Emilia Pietras zaręczyła się

Modelka (Pietras ma podpisany kontrakt z agencją i niekiedy bierze udział w sesjach zdjęciowych) tegoroczne wakacje spędziła w Rzymie. I to właśnie tam partner się jej oświadczył. Na dowód Emilia Pietras pokazała swoim fanom na Instagramie śliczny pierścionek. Wyjątkowo nie diamenty grały tu główną rolę, a mieniący się tęczowo opal.

Emilia Pietras zaręczyła sięEmilia Pietras zaręczyła się Fot. Emilia Pietras - Instagram

Emilia Pietras całą serię zdjęć zatytułowała "Pocztówki z Włoch" i rzeczywiście, na każdej fotce widzimy jej dłoń na tle charakterystycznych punktów turystycznych Rzymu. Kreatywnie! Na Rzymie wyprawa do Włoch się nie skończyła. Emilia pokazała też zgrabne ciało na wybrzeżu Amalfi i w Neapolu. Trzeba przyznać, że drobna modelka nadal ma się czym pochwalić. Podobnego zdania musi być chyba jej narzeczony Piotr, bowiem para jest ze sobą już od dłuższego czasu.

Emilia Pietras była jedną z tych uczestniczek, której metamorfoza w programie wzbudziła ogromne emocje. Ślicznej dziewczynie zafundowano farbowane włosy, obcięte "od garnka". A jak po metamorfozie wypadły inne uczestniczki show? Sprawdźcie:

Więcej o:
Komentarze (6)
Emilia Pietras z "Top Model" zaręczyła się i pokazała piękne zdjęcia. Pierścionek inny niż wszystkie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: MM

  Oceniono 5 razy 5

  Ładny pierścionek.

 • Gość: e

  Oceniono 4 razy 4

  Przynajmniej paznokcie ma własne.

 • Gość: Tata

  Oceniono 5 razy 3

  Serdecznie proszę Państwa o pomoc i wsparcie na leczenie synka. Siepomaga Kajetan Najdzion. Dziękuję!!!!

 • Gość: jal

  0

  kto to ?

 • Gość: jaaaja

  Oceniono 4 razy -4

  A gdzie cycki podziała?

 • Gość: fff

  Oceniono 6 razy -4

  Opal to kamień śmierci, jakoś średnio pasuje do pierścionka zaręczynowego. Ale mimo wszystko fajnie, że nie oklepany "dyjament" tylko coś innego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX