Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką we Włoszech. To była wyjątkowo romantyczna okazja

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem i córeczką wyjechała do Włoch. To coś więcej, niż zwykłe wakacje. To romantyczna pierwsza rocznica ślubu.

Agnieszka Kaczorowska wyjechała z mężem do Bellagio nad Lago di Como. Para zabrała ze sobą maleńką Emilkę. Okazja była wyjątkowa, bowiem właśnie rok temu, we Włoszech, Agnieszka i Maciej wzięli ślub.

Agnieszka Kaczorowska w mężem i córką na wakacjach

Agnieszka Kaczorowska z rodziną wybrała się na wakacje do Włoch. Miejsce wybrali przepiękne, Bellagio bowiem leży nad Lago di Como, jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych jezior w całym kraju. Agnieszka chwali się kolejnymi fotkami, ale to coś o wiele więcej, niż zwykłe wakacje.

Rok temu, właśnie we Włoszech, Agnieszka i Maciej wzięli ślub. W tym roku obchodzili pierwszą rocznicę i postanowili przypomnieć o tym swoim fanom. Ślub co prawda odbył się w innym miejscu Włoch, ale dzisiaj "Pelakowie" nad Como mogli zrobić zdjęcia w "odrobinę" innej konfiguracji - już nie we dwójkę, a w trójkę:

Różnica tylko lub AŻ taka, że jest nas o jeden więcej w rodzinie. No i inne włoskie tereny :) - napisała Agnieszka.

Nie da się ukryć, pierwsza rocznica ślubu - i to w powiększonym składzie! - to wydarzenie bardzo romantyczne :) Z Belaggio para przeniosła się do Menaggio, dodając kolejne zdjęcia z jeszcze piękniejszych przestrzeni. Zazdrościmy!

Więcej o:
Komentarze (10)
Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką we Włoszech. To była wyjątkowo romantyczna okazja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ff

  Oceniono 3 razy 1

  ale bryle co ty spawać idziesz?

 • Gość: iza

  Oceniono 2 razy 0

  Wyjatkowa okazja to ta w ktorej sprzedala swoj wyjazd ..publikujac w plotku...ps.czy byl czas na karmienie piersia..czy sztuczny pokarm..to tez jest bardzo wazne...kupki biegunki czy jednak wymioty.....i pustostan kaczorowka

 • Gość: Karo

  Oceniono 2 razy 0

  Miesięczne dziecko w foteliku samochodowym jadace aż do do Włoch, trzeba mieć siano w głowie by zrobić coś takiego takiemu maleństwu

 • Gość: Narciarz

  0

  No ładnie??? Pani Mamo, kiedy będzie płakać może sobie niech popłacze, znajdę odp miejsce żeby uspokojć, ale kiedy by zaczęło wymiatować to też może poczekać aż znajdzie się odp miejsce, gratulacje i więcej mądrych rad czytać którzy nie wychowują dzieci tylko opisują mądrości bo im wygodniej w aucie kiedy nic nie przeszkadza, Gratulacje dla mądrej mamy

 • Gość: Leon

  0

  Trzyma ją jak pieska,to nie piesek to człowiek,hahaha

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  znowu ta swiruska ????? --jedynie smierc jej lub nasza uwolni nas od przygłupki.

 • Gość: Opieka

  Oceniono 7 razy -3

  Paszczur, powinni jej zabrać bachora do domu dziecka za to wykorzystywanie go do lansu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX