Monika Miller ma poważną kontuzję. Jej udział w "Tańcu z gwiazdami" jest zagrożony? "Zaczęło mnie boleć bardziej"

Monika Miller miała wystąpić w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Jednak jeszcze przed rozpoczęciem programu nabawiła się kontuzji. Czy jej udział w show jest zagrożony?

10. jubileuszowa edycja "Tańca z gwiazdami" jeszcze się nie zaczęła, a już jest o niej głośno. Wszystko za sprawą uczestników, którzy na wyczerpujących treningach nabawiają się kontuzji. Reni Jusis w rozmowie z Plotkiem skarżyła się, że ma odciski na stopach i dłoniach, Sandra Kubicka ciągle chodzi do lekarza, bo ma poważny problem z nogą, a teraz do tego grona dołączyła Monika Miller. Czy gwiazda ze względu na kontuzję zrezygnuje z udziału w "TzG"?

ZOBACZ: Monika Miller nie poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami"? Porównywana jest do Justyny Żyły. "Nikt nie widział, jak tańczę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller ma złamane żebro

Tanecznym partnerem Moniki jest Jan Kliment. Jak wiemy z poprzednich edycji, tancerz nie oszczędza swoich podopiecznych, ale dzięki temu udaje im się dość naprawę daleko w programie. A nawet zdobyć Kryształową Kulę. Zatem, będąc w parze z Miller, również zarządził intensywne treningi. Jak się okazuje, podczas jednego z nich, Monika uległa kontuzji. Co ciekawe, zupełnie nie była tego świadoma. Dopiero, gdy zaczął doskwierać jej ból, zdecydowała się odwiedzić lekarza.

Wszyscy pytacie mnie, czy wystąpię w "Tańcu z gwiazdami". Odpowiedź jest prosta. TAK! Będę nadal. Z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam! Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak będę – wyjaśniła Monika na InstaStories

Mamy nadzieję, że kontuzja nie przerodzi się w nic poważniejszego i Monika bez bólu będzie mogła wystąpić na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Taneczne umiejętności Moniki Miller porównywane są do umiejętności Justyny Żyły! Jak wnuczka Leszka Millera na to reaguje? Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (49)
Monika Miller ma poważną kontuzję. Jej udział w "Tańcu z gwiazdami" jest zagrożony? "Zaczęło mnie boleć bardziej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 35 razy 23

  Ale paskuda... :( jak mozna w tak mlodym wieku zrobic z siebie takiego potworka? Po co?!

 • maks1956

  Oceniono 24 razy 22

  gdyby nie te tatuaże byłaby piękną dziewczyną a tak kiedy widzę pobazgrane ciało tatuażami to odechciewa mi się oglądać

 • Gość: Koza

  Oceniono 21 razy 19

  Coraz bardziej zaczyna przypominać kobietę kot. Szkoda bo ma piękna urodę

 • Gość: www

  Oceniono 21 razy 17

  kobieta brudnopis

 • Gość: Asia

  Oceniono 23 razy 17

  Ładna dziewczyna tylko co jej dolega?Jak świadomie można się tak oszpecić .Nie może jak ma gorszy dzień po prostu pójść na zakupy lub z kimś przegadać problem?

 • Gość: hyjren

  Oceniono 22 razy 16

  Niestety Monika jest przykładem tzw. syndromu Instagrama, podobnie jak Maffashion i Mercedes- tam piękne, gładkie, szczupłe i długonogie a w rzeczywistości przaśne polskie pyzy. Drogie panie, prawda i tak wyjdzie na jaw, bo w końcu ktoś was zobaczy xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Taka ładna i sympatyczna dziewczyna , czemu tak się katuje tymi tatuażami ...?

 • Gość: obejrze

  Oceniono 10 razy 8

  przeciez ona wyglada jak gwiazda porno, ciekawe jaki ma nick artystyczny

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 8 razy 8

  Cała uroda (nie byle jaka) Moniki przyćmiona koszmarnymi wprost tatuażami. Ten na szyi szczególnie szpecący, bo sprawia, że dziewczyna wygląda, jak gdyby miała nieprzemijający obrzęk bardzo krótkiej szyi i stale nosiła golf.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX