Robert Lewandowski zrobił Ani niezwykły prezent urodzinowy i spełnił jej marzenie. "Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji"

Anna Lewandowska świętuje swoje 31 urodziny. Pochwaliła się wzruszającym filmikiem, na którym widać, jak Robert wręcza jej bukiet róż.

Anna Lewandowska 7 września skończyła 31 lat. Największy prezent otrzymała już od Roberta Lewandowskiego. Jej mąż niespodziewanie przyleciał z Lublany do Warszawy po przegranym meczu ze Słowenią i zupełnie niezapowiedziany przyszedł na wydarzenie, które organizowała Lewandowska. Reakcja trenerki? Musicie to zobaczyć!

Robert Lewandowski zrobił Ani niespodziankę urodzinową

Na instagramowym profilu Lewandowskiej pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak Robert wręcza jej kwiaty. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że trenerka zupełnie nie spodziewała się jego wizyty. I to jeszcze z bukietem róż.

Moja największa niespodzianka dzisiejszego dnia - obecność mojego kochanego męża na evencie.... AAAAAAAAA! Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji... Tym razem się udało. Wzruszona - napisała Lewandowska.

Jednak to nie wszystko. Chwilę wcześniej Robert na swoim instagramowym profilu zamieścił wzruszające życzenia urodzinowe dla swojej żony, które jednocześnie były wyznaniem miłosnym.

My love. Moja miłość, największa inspiracja i najlepsza przyjaciółka, z którą uwielbiam spędzać czas. Kochanie dziękuję za to, kim jesteś, za to jaka jesteś i za to, że nieustannie mnie wspierasz. Spełniaj swoje marzenia, kocham - napisał Lewy.

Życzymy każdej parze, żeby potrafiła tak celebrować urodziny swojej drugiej połówki:)

Dzień wcześniej Ania Lewandowska i inne gwiazdy bawiły się na balu zorganizowanym przez TVN. Zobaczcie najlepsze kreacje:

AD

Więcej o:
Komentarze (68)
Robert Lewandowski zrobił niezwykły prezent urodzinowy dla Ani. Tym samym spełnił jej marzenie. "Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • farcry3

  Oceniono 32 razy 30

  czy Wy Lewandowscy macie jakieś życie prywatne ? Seks też uprawiacie publicznie ? Czy między Wami jest miłość ?

 • Gość: Aa

  Oceniono 18 razy 16

  Ludzie nie Noszą Lewandowskiej i rozonek dwie najbardziej upierdliwe

 • Gość: majka

  Oceniono 15 razy 13

  A ja życzę każdej parze żeby potrafiła celebrować urodziny i inne ważne dni dla SIEBIE a nie dla lansu, fejsa, istagrama czy plotka.

 • Gość: fun

  Oceniono 15 razy 13

  drewniak i pustak !

 • cezar85

  Oceniono 15 razy 11

  po wczorajszym, jest co świętować

  jeszcze parę takich meczów i przyszłe wakacje wolne

 • Gość: s wwr

  Oceniono 14 razy 10

  Chodzi Pycha, nadyma się
  Pod boki, ważna, trzyma się
  Wzrostu w Pysze łokieći ćwierć,
  A czapka na niej jak żerdź,
  Brzucho w perłach, klejnotach,
  Zadek cały ze złota
  A i poszłaby pycha do ojca matki,
  To wrota nie bielone!
  Pomodliłaby się pycha w kościele,
  To jej nie zamiecione.
  Patrzy Pycha: Tęcza na niebie
  Zawróciła, powiedziała:
  \'Nie bedę się tak schylała!...\'

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX