Katarzyna Kolenda-Zaleska na balu TVN-u uczciła pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Chwilę później wszyscy usłyszeli "Dziwny jest ten świat"

Prezeska Fundacji TVN "Nie jesteś sam" Katarzyna Kolenda-Zaleska na balu charytatywnym wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka.

Za nami 10. jubileuszowy Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". W tym roku padła rekordowa suma zebranych pieniędzy. Łącznie to około dwa miliony złotych. Cała kwota zostanie przekazana na cele charytatywne. Prezes fundacji Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas swojego przemówienia nie tylko podziękowała wszystkim zgromadzonym za przybycie, lecz także wspomniała osobę bliską jej sercu, której tym razem zabrakło na tej uroczystości.

Katarzyna Kolenda-Zaleska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym show-biznesem. Producent filmowy był bliski Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej, która bardzo go ceniła. Dziennikarka wspomniała o Piotrze na balu TVN-u nieprzypadkowo. Okazuje się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak angażował się w pracę fundacji i wielokrotnie był jej sponsorem.

Mówiła, że Piotr był bardzo zaangażowany w fundację. Był sponsorem i m.in. licytował dla potrzebujących dzieci. Zdradziła, że bardzo go wszystkim brakuje. Chwilę później na scenę zaprosiła Górniak i Badacha, którzy zaśpiewali "Dziwny jest ten świat" - podaje informator Pudelka.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły zaledwie dwa tygodnie, więc nic dziwnego, że nadal wiele osób wspomina producenta.

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym". Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (190)
Katarzyna Kolenda-Zaleska na Balu TVN-u uczciła pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Chwilę później wszyscy usłyszeli "Dziwny jest ten świat"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wiesio46

  Oceniono 75 razy 61

  Piotr W-S. mial wszystko, pieniadze, slawe, talent, piekna zone ale brakowalo jednego najwazniejszego ...ZDROWEGO ROZSADKU!

 • Gość: gosc

  Oceniono 68 razy 50

  Ten bal to zenada Targowisko proznosci !!! Notabene wiecej na suknie wydadza te zenujace porobione babska niz zbiora na fundacje

 • qznia

  Oceniono 64 razy 44

  uczcili ś.p. Staraka na balu
  znak czasu

 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 32

  I po co ta złość? Szkoda tego człowieka że tak młodo odszedł

 • saint_adalbert

  Oceniono 78 razy 32

  Denat nie stronił od alkoholu, co widać na filmikach, które publikował, więc warto pokusić się o upublicznienie danych z sekcji zwłok, tym bardziej, że w innych przypadkach opinia publiczna jest o takich wynikach informowana dosyć szybko.

 • saint_adalbert

  Oceniono 58 razy 28

  Czy nie warto do cholery zamknąć w końcu tego tematu? Dopóki nie będą znane wyniki sekcji zwłok denata (alkohol, narkotyki) powinna być zachowana cisza.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 29 razy 25

  A chwile pozniej pili tanczyli i bawili sie do bialego rana

 • luksusowy_yacht

  Oceniono 49 razy 25

  Taki fajny, a z gołą babą pływał. Wdowa przykryje wstyd odziedziczoną fortuną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX