Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak. Teraz przyznaje: Ciężko jest skakać z radości

W drugiej edycji show "Big Brother" zobaczymy nową gospodynię. Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Dziennikarka opowiedziała nam, co myśli o nowej posadzie. Zdradziła też, że stresuje się występami w domu Wielkiego Brata.

Niebawem rusza druga edycja show "Big Brother". Wiadomo już, że zmieni się prowadząca program. Dotychczas gospodynią formatu była Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka po tragicznej śmierci męża - Piotra Woźniaka-Staraka - sama zrezygnowała z prowadzenia "Big Brothera". Teraz zastąpi ją dziennikarka "Dzień Dobry TVN" - Gabi Drzewiecka. Reporterka nie kryje, że stresuje się nową rolą. 

"Big Brother". Gabi Drzewiecka: Ciężko jest skakać z radości

O tym, że Gabi Drzewiecka przygotowuje się do roli gospodyni w programie "Big Brother" wiadomo już od kilku dni. My zapytaliśmy jednak dziennikarkę o to, w jaki sposób dowiedziała się o nowej pracy i jakie emocje jej wówczas towarzyszyły. 

Było to ogromne zaskoczenie, przede wszystkim okoliczności są strasznie smutne. To też jest taki moment, w którym ciężko jest skakać z radości. Był taki moment, że kiedy dostałam telefon (...) po chwili, zaskoczona, powiedziałam: "Przepraszam, że się nie cieszę, ale to jest dla mnie trudne". I to jest trudne, (...) tym bardziej, że ja Agnieszkę Woźniak-Starak bardzo lubię.  Znamy się bardzo wiele lat i to jest osoba, która zawsze mi podawała rękę w branży, która zawsze się ciepło na mój temat wypowiadała, bardzo mnie wspierała. Jestem myślami z nią - wyznała Drzewiecka. 

Dziennikarka przyznała się też, że ma świadomość, że przed nią trudne zadanie.Jej poprzedniczka była wszak bardzo zaangażowana w program. 

Agnieszka bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę. (...) Mam nadzieję, że podołam temu zadaniu i zastąpię ją w momencie, w którym ona nie może wystąpić. Liczę na przychylność widzów - usłyszeliśmy. 

Gabi nie kryła także, że jest nieco zestresowana nowymi obowiązkami. 

Stresuje się, tym, że jest to program, który dostałam po Agnieszce Woźniak-Starak, która była bardzo mocno zaangażowana, ona naprawdę kochała ten program, kochała uczestników. (...) Jest to kompletnie inna rzecz niż te, które robiłam do tej pory, ale nie mogę się doczekać - przyznała. 

Co jeszcze powiedziała Gabi? Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej. 

AG

Więcej o:
Komentarze (29)
Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak. Teraz przyznaje: Ciężko jest skakać z radości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 28 razy 16

  Przez cały program powinna występować przygaszona, mówić stłumionym, drzacym głosem, czasem uronić łzę a buty zwrócić w kierunku Jeziora, na którym naćpany Młody bóg popisywał się przed kochajaca ruch kelnerka.

 • Gość: N

  Oceniono 13 razy 11

  Dajcie spokój jaka poprzeczka ?

 • Gość: Irek

  Oceniono 10 razy 10

  Big Brother , co za denny program 🙈 Ludzie którzy to gó... oglądają mają sieczke w głowie zamiast mózgu

 • Gość: bik brada bracie

  Oceniono 11 razy 7

  Czy w nowym BB będą jakieś fajne ku...szony i ruchadełka? Dorzućcie paru wytatuowanych osiłków i jakiegoś kucharza/barbera/baristę i wyjdzie extra-miks. Gebi też tam wrzućcie to przestanie strugać gwiazdeczkę.
  A BB niech prowadzi naćpańy młody Hajzder...ze słowotokiem i sztywnymi jak stolec bawoła źrenicami. Może młody Hajzi zarzuci coś w nos na lajfie?

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Ranga tego programu jest tak duża,że poprowadzenie go urasta do granic mozliwości. Dajcie już spokój z pisaniem o tym codziennie

 • Gość: Bbb

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież pani Agnieszka wogóle się nie wypowiada tylko psełdo dziennikarze.Dlaczego się pastwicie nad kimś kogo nie znacie.Wstyd mi za was.

 • Gość: sota

  Oceniono 4 razy 4

  Cóż ponieważ Nie oglądam tego gniota, jest mi zupełnie obojętne kto to poprowadzi czy poprowadzi czy nie wyprowadzi itd.

 • Gość: Prania

  Oceniono 14 razy 2

  3 miesiące i ta wdowa będzie miała nowego jelenia z kasą ha, ha taka będzie żałoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX