Małgorzata Rozenek wybrała już kreację na Bal TVN. Wiemy, ile warta jest biżuteria - za tyle można kupić mieszkanie! [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek szykuje się na Bal TVN, który odbędzie się w piątek wieczorem. Wybrała już ponoć kreację, a my wiemy, ile warta jest sama biżuteria. Fortuna to mało powiedziane!

Małgorzata Rozenek będzie jedną z gwiazd obecnych na wieczornym Balu TVN. Osoba z jej otoczenia zdradziła nam, że kreacja jest już gotowa, zaś wartość samej biżuterii powala.

Małgorzata Rozenek na Balu TVN w diamentach

Małgorzata Rozenek dzisiejszego wieczoru postawi na... diamenty. Jak zdradziła nam osoba z otoczenia, Małgosia włoży na siebie, pod postacią biżuterii, przynajmniej pół miliona złotych. Jeśli nie więcej.

Małgosia będzie miała na sobie biżuterię za pół miliona - diamenty - mówi nasza informatorka.

A to oznacza wartość niewielkiego mieszkania w Warszawie. Podobno Gosia nie może się doczekać i szczerze mówiąc, my również. Już wiemy, kto będzie prawdziwą gwiazdą dziś wieczorem!

Bal TVN 2018 - Małgorzata Rozenek nieobecna

Rok temu na Balu Nocy Letniej TVN Małgorzata Rozenek była wielką nieobecną, gdyż po kłótni z Kingą Rusin obie dostały od stacji zakaz pojawienia się na imprezie. W wywiadach zdradzała, że wybrała na tę uroczystość aż trzy kreacje, niestety - żadnej nie było dane nam zobaczyć. Rok wcześniej zachwyciła piękną, obcisłą, czarną suknią, która tylko podkreśliła jej smukłą talię:

Poprzeczka jest postawiona naprawdę wysoko. W jakiej sukni zaprezentuje się dzisiaj Małgorzata Rozenek? Zobaczymy już za kilka godzin.

Jedno jest pewne - nie będzie to pierwsza stylizacja Małgosi, której wartość będzie można liczyć w setkach tysięcy złotych:

MAW

Więcej o:
Komentarze (88)
Małgorzata Rozenek na Bal TVN wybrała już kreację. Wiemy, ile warta jest biżuteria - za tyle można kupić mieszkanie! [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anka

  Oceniono 26 razy 22

  Nie pomoże puder, róż..... Ani diamenty 😶

 • Gość: niegość

  Oceniono 28 razy 18

  Bal Fundacji tvn. Charytatywna impreza, w związku z którą każda z próżnych gwiazd wyda majątek na fryzjerów, stylistów, wizażystów, garderobę i biżuterię, a gdy upite wrócą do domów, obsługa wyniesie po nich do smietnika niezjedzone kilogramy żarcia schnącego w bemarach.
  Ot, dobroczynność po polsku. W ubiegłym roku zebrano na balu 1,4mln zł. To oczywiście dużo, ale biorąc pod uwagę ilość gości (zawsze ok 500-600), to nie wydali zbyt wiele, a mówimy o osobach zarabiających dziesiątki tysięcy miesięcznie! Ile wydali na swoje kreacje? Samo honorarium stylisty to 1000 zł. Ile kosztował wynajem sali, obsługa agencji eventowej, catering? Tego nikt nigdy nie podaje do wiadomości.

 • farcry3

  Oceniono 21 razy 17

  Jak już wydadzą tę kase na diamenty, ciuchy i żarcie, z którego wiele się zmarnuje, to niech celebryci popłaczą nad tym , jacy to oni są proekologiczni i jak to nasz planeta cierpi przez hedonizm w związku z czym nawołują do ograniczenia konsumpcji . Targowisko próżności i żenady .

 • Gość: Lidia

  Oceniono 18 razy 16

  W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Co mnie obchodzi, ile pieniędzy kosztują jakieś dodatki? Co nas, zwykłych ludzi to obchodzi? Nic, zupełnie nic. W życiu trzeba umieć być człowiekiem. I stając wieczorem przed lustrem zapytać w myślach, czy dzisiaj nikomu nie zrobiłam przykrości, czy może jutro trzeba pomóc osobie, która tej pomocy potrzebuje? Na tym polega wartość życia. Moim zdaniem.

 • Gość: bella_donna

  Oceniono 17 razy 13

  Pani Małgorzato, dość już tych pozorów, pozorami Pani żyje, ale my nie. I nie, nie podziwiamy Pani, ile miałaby kosztować biżuteria, którą Pani na bal WYPOŻYCZY, ani nas grzeje ani ziębi. Jak i wiele innych rzeczy, które Pani robi.

 • Gość: wiem

  Oceniono 15 razy 11

  Dla mnie i tak już staro wygląda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX