Doda nie może doczekać się zakończenia sporu z Emilem Haidarem. Zapowiada: To początek końca

Doda ponownie spotkała się w sądzie z Emilem Haidarem. Piosenkarka jest przekonana, że tym razem sprawa zakończy się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Doda i Emil Haidar od kilku lat toczą batalię sądową. Odkąd ich związek zakończył się skandalem, regularnie spotykają się na sali sądowej. Ostatnio ponownie ruszył proces, który tym razem ma zakończyć wieloletni spór między byłymi kochankami. Piosenkarka w rozmowie z Plejadą zdradziła, kiedy najprawdopodobniej odbędzie się ostatnia rozprawa.

Doda walczy w sądzie z Emilem Haidarem

Kilka dni temu byli narzeczeni spotkali się w jednym z warszawskich sądów. To właśnie wtedy media obiegło zabawne zdjęcie, na którym Doda szyderczo spogląda na Haidara.

Piosenkarka w rozmowie z Plejadą zdradziła, że kolejna rozprawa zaplanowana jest na 12 września. Ma nadzieję, że sprawa zakończy się w listopadzie.

To początek końca. Mamy kilka spraw wytyczonych. Bardzo długo na to czekałam. Liczę, że w listopadzie już będzie po wszystkim.

Przez ostatnie miesiące w mediach często pojawiały się przypuszczenia, że niektóre osoby prowadzące sprawę, mogą działać na niekorzyść Dody. Tym razem wokalistka jest zadowolona z przebiegu obecnego postępowania.

Sędzia jest rozsądna i twardo stąpająca po ziemi. Widzę, że nie chce rozwlekać tego w czasie. Szanuję takie podejście - powiedziała Doda w rozmowie z Plejadą.

Historia Dody i Haidara to prawdziwy rollercoaster. Dlatego podchodzimy z dystansem do terminów, o których mówiła piosenkarka. Niemniej - życzymy jej, żeby wreszcie mogła odetchnąć z ulgą.

Doda ma już doświadczenie z wymiarem sprawiedliwości. Niedawno została ukarana za groźby. Czy żałuje swojego zachowania?

AD

Więcej o:
Komentarze (57)
Doda nie może doczekać się zakończenia sporu z Emilem Haidarem. Podała termin zakończenia rozprawy. "To początek końca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Eyh

  Oceniono 37 razy 35

  Ją oskarża prokuratura, to jest zwykła kryminalistka. Ta kobieta od dawna ma kontakty z ludźmi spod ciemnej gwiazdy, kilka lat temu odwiedzała w więzieniu gangstera, Sebastiana. Fakt lub SE o tym napisał, nawet jest dalej artykuł w archiwum na kundlu. A sprawa już by się może skończyła, gdyby "artystka" nie dostała "wstępu do zawału" przed wakacjami, żeby móc zaliczyć sezon koncertowy i zarobić na obsługę prawną. Trzęsie portkami, bo została skazana niedawno za porysowanie auta, a jej luby ma kolejne sprawy o szantaże, założone mu przez inwestorów. Jeśli Rabczewska nie pójdzie siedzieć, to znaczy, że sędzię też odwiedzili "mediatorzy z Ukrainy".

 • Gość: xyz

  Oceniono 32 razy 32

  Oby wyrok był sprawiedliwy, nie powinno być przyzwolenia na bandyckie zachowania celebrytów.

 • Gość: Uhb

  Oceniono 35 razy 25

  Doda nie może doczekać się zakończenia sporu z Emilem Haidarem. Tak jej się spieszy do więzienia?

 • Gość: koo

  Oceniono 20 razy 16

  Zgadzam sie. Początek JEJ końca!

 • Gość: kiedy w końcu pójdzie siedzieć

  Oceniono 18 razy 16

  ona ma w perspektywie jeszcze jedną sprawę - podżeganie do popełnienia przestępstwa, za co grozi do 8 lat

 • raknawspak

  Oceniono 16 razy 12

  ANAL fabetka

 • Gość: Adam

  Oceniono 13 razy 11

  Wielka piosenkarka i celebrytka od siedmiu boleści 😂😂😂 zdecydowanie większą karierę zrobiłaby w kryminale.

 • Gość: Edek

  Oceniono 12 razy 10

  Dodon kiedy w końcu pójdziesz siedzieć ?

 • Gość: Gnu

  Oceniono 8 razy 8

  Jak myslala ze milioner to mowila ze Emil to rycerz na bialym koniu. Jak nie udalo sie milionow wyludzic to Arab z wytrzeszczem oczu. Wszystko na temat tego zwiazku. Patola I tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX