Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinną wycieczkę. Fani: Dlaczego nie siedzisz z dzieckiem z tyłu? Celebrytka szybko zareagowała

Agnieszka Kaczorowska wraz z rodziną wybrała się na wycieczkę samochodem. Fani z niepokojem zapytali o to, dlaczego aktorka nie siedzi z tyłu z dzieckiem. Szybko im odpowiedziała.

Agnieszka Kaczorowskapod koniec lipca po raz pierwszy została mamą. Celebrytka już chwilę po porodzie poinformowała fanów, że nie będzie publikować wizerunku swojej córki i jedyne co zdradzi, to jej imię. Widać, że aktorka bardzo dobrze odnalazła się w nowej roli, bo jej profil na Instagramie jest w tym momencie poświęcony głównie właśnie małej Emilii. Ostatnio razem z mężem i dzieckiem wybrała się na wycieczkę samochodem, ale niektórzy fani zaniepokoili się tą sytuacją.

Agnieszka Kaczorowska o podróżowaniu z dzieckiem:

Agnieszka Kaczorowska nie siedzi w samochodzie przy dziecku

Celebrytka nagrała InstaStories, na którym pochwaliła się pierwszą podróżą swojej córki samochodem. Razem z mężem Maciejem Pelą i kilkumiesięczną Emillią wybrała się na wakacje. Na początku pochwaliła się fanom pierwszymi refleksjami o podróży z dzieckiem.

Pakowanie się z dzieckiem jest bardzo czasochłonne i trudne. Trzeba się tego nauczyć - mówi na InstaStories młoda mama.

Aktorka zażartowała również, że ma za małe auto i chyba musi kupić ciężarówkę. Dodała także, że z małym dzieckiem nie da się wyjechać punktualnie. Później jednak postanowiła nawiązać do wiadomości, które w międzyczasie dostała od fanów. Niektórzy zaniepokoili się o Emilię.

Dlaczego nie siedzisz z dzieckiem z tyłu? - pytali.

Kaczorowska nie zostawiła tych pytań bez odpowiedzi. Od razu nagrała kolejne relacje, w których zdradziła, że zbadała ten temat i poczytała wiele artykułów.

"Mama nie powinna siedzieć z dzieckiem z tyłu, zwłaszcza dla własnego bezpieczeństwa.

Na koniec jednak uspokoiła fanów. Zdradziła, że gdy jest potrzeba, to jedzie ze swoją córeczką na tylnym siedzeniu.

Ja intuicyjnie siadam z Emilką z tyłu w momencie, kiedy ona nie śpi po prostu, bo trzeba ją gdzieś tam zabawiać i dać jej smoczka na przykład. Ale kiedy śpi i w dobrze dobranym foteliku jest tam z tyłu bezpieczna, no to nie ma potrzeby, żebym ja tam była. Kiedy się obudzi, to po prostu w najbliższym możliwym miejscu się zatrzymamy - podsumowała.

Zgadzacie się z Agnieszką?

KB

Więcej o:
Komentarze (137)
Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinną wycieczkę. Fani: Dlaczego nie siedzisz z dzieckiem z tyłu? Celebrytka szybko zareagowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • krzepki.harry

  Oceniono 14 razy 12

  Życie na Instagramie... W sumie, sponsorowane przez handlarzy tego i owego, więc nie ma się co dziwić.
  A mnie interesuje jedno: kiedy rozwód?!

 • Gość: TYMON

  Oceniono 19 razy 11

  Takie trole robią dzieci tylko na pokaz i dla alimentów

 • Gość: bolo

  Oceniono 10 razy 10

  nie wiem kto to jest i cóż to za sensacja? na wycieczki z dziećmi jeździ pół świata a na dodatek co trzeba mieć w miejsce mózgu żeby upubliczniać takie zwykłe sprawy...

 • Gość: mania

  Oceniono 13 razy 9

  "ooo!! zobaczcie jaka jestem modna, mam fajne okulary, torebkę , dziecko, nowe buty..." dla nie dziecko jest ozdobą i maszynką do zarabiania bo bez dziecka przychody miałaby skromniejsze ://

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 7

  ta kretynka nadal demonstruje jak mocno wali jej w dekiel ---/-pani bukiet /

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 6

  nigdy nie siedziałam z dzieckiem z tyłu jeśli nie było takiej potrzeby, odezwały się upierdliwe złośliwce, popatrzcie na siebie a później oceniajcie. Byle tylko rzucać jadem na prawo i lewo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX