Małgorzata Rozenek żartuje z synów. Stanisław i Tadeusz wrócili do szkoły. Ich miny mówią wszystko. "Rodzice chyba bardziej się cieszą"

Małgorzata Rozenek pokazała zabawne zdjęcie z rozpoczęcia roku szkolnego. Jej synowie chyba nie najlepiej znieśli zakończenie wakacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z Radkiem Majdanem oraz dziećmi wybrała się na kilkutygodniowe wakacje po Europie. Celebrytka każdego dnia relacjonowała całą wycieczkę i odpoczynek w zagranicznych miastach. Największą furorę w internecie zrobiło wideo, na którym "Perfekcyjna" spada z dmuchanego jednorożca do wody. Jednak wakacje w końcu się skończyły i czas na powrót do rzeczywistości. Właśnie odczuli to synowie Małgosi, który rozpoczęli nowy rok szkolny.

Właśnie tak Rozenek spadła z dmuchanego materaca:

Małgorzata Rozenek-Majdan z synami

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie z 13-letnim Stanisławem i 9-letnim Tadeuszem. "Perfekcyjna" wygląda na nim na bardzo zadowoloną i skrycie uśmiecha się, patrząc w dół. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś innego. Spójrzcie tylko na miny chłopców! Chyba nie są do końca zadowoleni z faktu, że właśnie rozpoczęły się zajęcia.

Powrót do szkoły. Chłopcom niełatwo jest się przyzwyczaić. Rodzice chyba bardziej się cieszą - napisała Rozenek.

Fani mieli niezły ubaw w komentarzach.

Młodzi nie wyglądają na zadowolonych, haha.
Nigdy nie widziałam Tadzia z taką miną. Zawsze widzę go uśmiechniętego na osiedlu i zastanawiałam się, czy ma gorsze dni.
Miny chłopaków bezcenne.

Mamy nadzieję, że chłopcy się w końcu uśmiechnęli!

KB

Więcej o:
Komentarze (45)
Małgorzata Rozenek żartuje z synów. Stanisław i Tadeusz wrócili do szkoły. Ich mimy mówią wszystko. "Rodzice chyba bardziej się cieszą"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: O

  Oceniono 15 razy 11

  Kobieto szanuj prywatność synow bo swojej nie potrafisz żal żal dzieci

 • Gość: majka

  Oceniono 8 razy 8

  A co im się dziwić, gdybym miała matkę co sztuczne cycki pokazuje i z gołym dupskiem lata albo z warkoczykami jak dziewczynka też mi by było wstyd, nie wspominając o tych cietych ripostach którymi plotek się zachwyca.

 • farcry3

  Oceniono 10 razy 8

  Biedne dzieci. Rówieśnicy będą ich dojeżdżali .

 • Gość: Ok

  Oceniono 9 razy 7

  A może smutne miny tobie powód powrotu do szkoły? Tylko mama daje taki powód stnm

 • Gość: Putin

  Oceniono 7 razy 7

  “Największą furorę w internecie zrobiło wideo, na którym "Perfekcyjna" spada z dmuchanego jednorożca do wody “

  To esencja wartości dodanej Małgosi w przestrzeni publicznej.

 • Gość: Dana

  Oceniono 6 razy 6

  Fajnych ma synów! Starszy syn podobny do taty! No cóż wakacje się skończyły i z czego tu się cieszyć! Ale uczcie się chłopaki to jest Wasza przyszłość! Życzę samych dobrych ocen !

 • Gość: Marlena

  Oceniono 5 razy 5

  Raczej mają dość głupiego pozowania do zdjęć mamy. Co musi się pochwalić wszystkim. Inne dzieci pewnie biegają gdzieś po boisku albo Rozmawiają (opowiadają )co przydarzyło im się na wakacjach. A Ci biedni stoją i muszą z mamą zrobić sobie pewnie 20 zdjęć. Żeby ta mogła coś wstawić w Internet 😒

 • Gość: xxl

  Oceniono 4 razy 4

  Jakie kartofle z grzywkami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX