Doda spotkała się w sądzie z Emilem Haidarem. To zdjęcie już podbija internet. Oj, będą memy

Doda udowodniła, że rozprawa z byłym narzeczonym wcale nie musi być niezręczna. Jej mina to złoto!

Doda bardzo długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Zanim związała się ze swoim obecnym mężem, Emilem Stępniem, wcześniej była narzeczoną Emila Haidara. Krótka relacja wciąż ciągnie się za byłymi partnerami. Wokalistka ogłosiła zaręczyny latem 2015 roku. Zaledwie kilka miesięcy później ich relacja przeszła do historii, ale do dziś spotykają się na salach sądowych.

Doda kontra Emil Haidar

W poniedziałek ruszył proces dotyczący wizyty mediatorów u Emila Haidara. Na miejscu nie zabrakło wszędobylskich paparazzi. To dzięki nim wiemy, że Dodzie tego dnia wyjątkowo dopisywał humor. Gwiazda uśmiechała się na widok obiektywów. Fotografom udało się uwiecznić wyjątkowo memiczny moment.

Chodzi oczywiście o zdjęcie, na którym Doda siedzi na ławce i maluje usta. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że obok przechodził jej były narzeczony. Mina Dody? Wymowna!

Coś czujemy, że za chwilę w sieci zaroi się od memów.

Doda: "Ktoś chce mnie zniszczyć. Myślałam, że dostanę zawału"

Więcej o:
Komentarze (89)
Doda spotkała się w sądzie z Emilem Haidarem. To zdjęcie już podbija internet. Oj, będą memy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Marek

  Oceniono 142 razy 120

  Zdjęcie podbija internet? Nic dziwnego, mnóstwo prymitywów mamy w społeczeństwie, to ich cieszą takie prymitywne zagrywki. Normalny człowiek najwyżej pokiwa z politowaniem głową.

 • Gość: gość

  Oceniono 95 razy 73

  wygląda tak jakby puściła cichacza i bała się, że przechodzący obok Emil coś poczuje

 • Gość: czytelnik1

  Oceniono 93 razy 65

  Doda pokazała swoja miną "wiochę", siedząc w ciasnym korytarzu z mecenasem na przeciwko siebie, mogła odsunąć "nóżki" by zrobić przejście dla byłego partnera, prowokować zderzenie bo fotografowie są na miejscy dla mnie to czystej wody chamstwo.

 • Gość: Wet

  Oceniono 70 razy 44

  Ta kobieta jest chora psychicznie, zwykła podła psychopatka. Dopiero co organizowała jakieś koncerty przeciwko nienawiści, przed samym procesem s...a w gacie, że ma "wstęp do zawału", bo ją były stresuje, a teraz ta mina sadystki w sądzie. Publikowanie tego na własnym profilu i śmianie się z tego zdjęcia to dno dna, ta baba nawet nie wie, jak bardzo jest żenująca i jak bardzo sobie sama szkodzi. Kto się śmieje, ten się śmieje ostatni, a w tym procesie to ona jest oskarżona. Przed fotografami udaje pewną siebie, a w domu się trzęsie z nerwów, co po niej widać, bo w ciągu roku się tak posypała, że wygląda na dziesięć lat więcej.

 • Gość: as

  Oceniono 36 razy 32

  Chyba sami będziecie te memy robić jak to już robicie przy różnych okazjach. Nikogo innego to nie obchodzi.

 • Gość: Zawiedziony

  Oceniono 28 razy 26

  Tylko co nas obchodzi z kim się spotkała,o powiedziała?te plotki to są dla społeczeństwa prymitywnego a nie ludzi inteligentnych.

 • Gość: ch-jej-w-d

  Oceniono 42 razy 20

  Mina psychopatki. Rani innych i zaciesza ryja. Z całego serca życzę jej, aby w koncu spotkała ją zaslużona kara!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX