Księżna Kate i książę William zabrali dzieci do pubu. Chcą być "normalni", a przy okazji naśladują Meghan i Harry'ego

Od dwóch tygodni księżna Kate i książę William próbują udowodnić, że są tacy, jak zwykli śmiertelnicy spoza rodziny królewskiej. Wzorem księżnej Meghan i księcia Harry'ego zabrali dzieci do "zwykłego" pubu na "tani" obiad.

Księżna Kate i książę William zawitali w miniony weekend w pubie w Stanford Dingley w Berkshire. Jak widać pozazdrościli podobnej wizyty Harry'emu i Meghan, którzy do pubu zabrali nawet trzymiesięcznego Archiego. Kate i William również wzięli ze sobą dzieci.

Księżna Kate, książę William i dzieci w pubie

Ostatnio głośno było o wyprawie Meghan Markle i księcia Harry'ego do pubu dla "zwykłych" ludzi, w którym zjedli za 15 funtów na głowę. Księżna Kate i książę William chyba im pozazdrościli, bo dokładnie to samo zrobili w miniony weekend. Zabrali ze sobą dzieci, które nie tylko jadły, ale również bawiły się w lokalu i na dworze. George, Charlotte i Louis według świadków byli "zachwycający i bardzo grzeczni".

To nie pierwszy taki wypad książęcej rodziny do pubu "Old Boot Inn". Właściciel lokalu, Andre Claassen, gościł Kate i Williama już kilka razy (a także rodzinę samej Kate Middleton, bowiem ich dom jest niedaleko w Bucklebury) i zdążył zauważyć ciekawe zwyczaje ich dzieci:

Kiedy George jest tutaj, zakłada swój "kamuflaż" - wszyscy mają udawać, że go nie widzą. Charlotte jest urocza, uwielbia się bawić w ogrodzie z córką mojej partnerki. Raz gościliśmy całą holenderską grupę i nikt z nich się nie zorientował, kim są, bo zawsze zachowują się tak zwyczajnie - mówił zadowolony z chwilowej sławy właściciel.

Naturalnie nie ma żadnych zdjęć na dowód, że przyszły król i królowa Wielkiej Brytanii odwiedzili "Old Boot Inn". Właściciel ceni sobie bowiem fakt, że w środku nawet książę i księżna mogą cieszyć się całkowitą prywatnością:

Myślę, że lubią tu przychodzić, bo ludzie nie zwracają tu na nich uwagi. Nikt do nich nie podchodzi, nikt nie prosi ich o selfie - mówił Andre Claassen.

Czyżby Kate i William pozazdrościli Meghan i Harry'emu? Ich wyjście odbiło się szerokim echem w mediach, jako element ocieplania pokiereszowanego wizerunku książęcej pary. Kate i William co prawda nie mają potrzeby ocieplać i tak już bardzo dobrego odbioru swoich poczynań, ale miło, że znajdują czas również na takie wyjścia w napiętym grafiku przyszłych władców Wielkiej Brytanii.

Więcej o:
Komentarze (105)
Księżna Kate i książę William zabrali dzieci do pubu. Chcą być "normalni", a przy okazji naśladują Meghan i Harry'ego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Maja

  Oceniono 46 razy 38

  Skoro sami wyraźnie piszecie, ze sa stalymi gośćmi w tym pubie, to stad pomysł, że kogokolwiek naśladują?

 • Gość: mn

  Oceniono 12 razy 12

  Takie bzdury wypisujecie, że czytać strach. To "cóś", co podpisuje się MAW pisze samo nie wie co. I nikt tego MAWa nie sprawdza. "Pokiereszowany wizerunek książęcej pary" - i niemal w tym samym zdaniu: " nie mają potrzeby ocieplać i tak już bardzo dobrego odbioru swoich poczynań". No to fajne one są czy nie fajne? Dalej: naśladują Megan i Harrego, ale są w gruncie rzeczy stałymi bywalcami pubu. Wiktorio Jakubowsko :), pilnuj tych swoich dziennikarzy, albo znajdź etat dla korektora, bo wstyd sobie przynosisz coraz większy.

 • Gość: Youlia

  Oceniono 32 razy 12

  Oni niczego nie musza udowadniac, w artykule wyraznie napisane, ze od dawna tam przychodza. Meghsn tska niby oszczedna, a na ubrania miliony wydaje.

 • Gość: nM

  Oceniono 14 razy 10

  "To nie pierwszy taki wypad książęcej rodziny do pubu "Old Boot Inn""
  No to kto tu komu cos udawadnia?...

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 10 razy 8

  I co tu komentować? Mnie też się zdarza pójść do zwykłej restauracji, nawet z żoną i dziećmi. :-))

 • Gość: mam bekę

  Oceniono 5 razy 5

  znowu chcecie sprowokować zapasy w błocie, żeby teamKate i teamMegan lały się po pysku i obrażały w niewybredny sposób?
  żenujące są te wasze zagrywki, a najbardziej żenujące jest to że działają :D

 • ochujek

  Oceniono 4 razy 4

  Jarek z Krysią ich zaszachują. Tyle że dla Krysi trzeba przygotować potrójne porcje. Zje za dziecj.

 • Gość: buaha ha

  Oceniono 5 razy 3

  po tej aferze z prywatnym odrzutowcem Cambridge będą żreć hamburgery w pubach, latać kursowymi samolotami a niedługo łazić w worach pokutnych :) byle tylko się przypodobać gawiedzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX