Marta Manowska chciała zostać aktorką, ale się nie udało. Winna Anna Dymna? "Dała mi minimalną liczbę punktów"

Jak się okazuje, Marta Manowska miała w przeszłości nieco inne plany zawodowe. Prezenterka telewizyjna chciała bowiem zostać... aktorką.

Marta Manowska stała się jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka zyskała popularność i sympatię widzów, dzięki prowadzeniu programu "Rolnik szuka żony". Niedawno się okazało, że 35-letnia dziennikarka będzie gospodarzem "The Voice Senior" u boku Tomasza Kammela. Mogłoby się wydawać, że właśnie spełniają się największe marzenia zawodowe Manowskiej. Jednak jak się okazuje, Marta miała kiedyś zupełnie inne plany.

Marta Manowska chciała zostać aktorką

Marta Manowska, która dzisiaj jest już prezenterką telewizyjną, chciała dostać się do szkoły aktorskiej. Postanowiła spróbować swoich sił w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, jednak nie udało jej się zdać egzaminu wstępnego. Okazuje się, że w komisji egzaminacyjnej zasiadała wtedy... Anna Dymna.

Anna Dymna, Anna Polony i Agnieszka Mandat, które zasiadały w komisji egzaminacyjnej, dały mi minimalną liczbę punktów - wyznała w jednym z wywiadów.

Jak donosi tygodnik "Rewia", Manowska nie ma żalu w związku z tym zdarzeniem. Twierdzi tak bliska koleżanka z otoczenia dziennikarki.

Ona kocha teatr i wierzy, że jeszcze spełni się na scenie. Dziś do pań profesorek, które ją oblały, nie ma żalu, zaś Annę Dymną niezwykle ceni za jej działalność na rzecz potrzebujących. Uważa, że tak musiało być i że wszystko w naszym życiu jest po coś. Również porażki - mówi informator "Rewii".

"Rolnik szuka żony". Czwarta edycja była najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo:

Uważacie, że Marta byłaby dobrą aktorką?

KB

Więcej o:
Komentarze (16)
Marta Manowska chciała zostać aktorką, ale się nie udało. Winna Anna Dymna? "Dała mi minimalną liczbę punktów"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  dzieki bogu ,jednej miernoty mniej

 • Gość: Amy

  Oceniono 9 razy 7

  Wiedziały egzaminatorki co robią, nie pomyliły się.

 • Gość: Gama

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wszyscy mogą zostać dobrym aktorem, pewnie pani Manowska byłaby marniutka i bylejaka, a prezenterką też nie jest rewelacyjną chyba ze dla rolników, wtedy się sprawdza!!! Pozdrawiam dwie piękne Anny czyli wspaniałą , niepowtarzalną, wielką artystkę panią Annę Polony i cudowną , wspomagającą niepełnosprawnych Annę Dymną.

 • Gość: mor

  Oceniono 7 razy 3

  Marta M. widziałam i słyszałam przez przypadek w jakimś programie tvp i byłam zażenowana niskim poziomem jej prowadzenia programu i oświeciło mnie, że to tvpis, tu taki "poziom" to norma i wcale się nie dziwię, że znakomici nauczyciele akademiccy od razu się na laluni poznali i odrzucili - zakochana w sobie niczego by się od znakomitych aktorów nie nauczyła i po pięciu latach nauki byłaby na tym samym poziomie z początków studiów ://

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 9 razy 3

  W byciu prezenterką sprawdza się znakomicie! :)

 • marta15052018

  0

  jak to przez kogoś? czy w Polsce ktoś potrafi przyznać się do tego, że coś skopał? Zawsze musi szukać winowajcę swojego nieuctwa, braku zdolności lub rozumu?

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy -2

  Bardzo dobrze zrobiły. Kandydatki na aktorki powinny mieć talent, ale też urodę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX