Małgorzata Rozenek skrytykowana przez fankę. "Masz problemy z kręgosłupem, a chodzisz w wysokich butach. Mój lekarz zabronił." Reakcja Gosi? W punkt!

Małgorzata Rozenek została skrytykowana przez fanki. Gwiazda żali się, że ma problemy z kręgosłupem, a internautki wytykają jej, że nosi szpilki.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pochwaliła się na Instagramie, że zaczyna się odchudzać i chce popracować nad swoją sylwetką, aby była bardziej smukła i wyrzeźbiona. "Perfekcyjna" nie rzuca słów na wiatr, więc jak zapowiedziała, tak też uczyniła. Gwiazda rozpoczęła serię treningów, oczywiście, u boku Radzia. Wraz z mężem ćwiczą w specjalnych kombinezonach, które pobudzają mięśnie do pracy poprzez elektrostymulację. Fani są bardzo zaciekawieni tą metodą.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Gosia pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z treningu. Okazuje się, że ćwiczy pod okiem profesjonalistów, którzy wiedzą, jak dopasować Rozenek ćwiczenia i nie zaszkodzić jej, gdyż ma problemy z kręgosłupem.

Sobota pracująca. Trening EMS, rolowanie, drenaż limfatyczny, vacu sport. Wszystko trwało godzinę. Niesamowite połączenie treningu i regeneracji. Wszystko pod czujnym okiem trenera, fizjoterapeuty, to bardzo ważne u osób, które tak jak ja mają problem z kręgosłupem. Już się nie mogę doczekać efektów - napisała Rozenek.

W komentarzach od razu odezwali się czujni internauci.

Mając problemy z kręgosłupem, może pani chodzić w takich wysokich butach? Mój lekarz mi zabronił - napisała fanka.

Gosia nie bała się odpowiedzieć.

A mój nie - stwierdziła.
Powiedział, że to nie dotyczy wszystkich schorzeń - dodała.

Do dyskusji włączyły się również inne osoby. Usiłowały przekonać "Perfekcyjną", że jest w błędzie.

Lekarz miał rację, a pani Małgorzacie coś się chyba pomyliło.
Dokładnie tak, chory kręgosłup i szpilki - nigdy!
Pani schorzeń to nic nie dotyczy.

Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze?

Gosia Rozenek prosto od dentysty pojechała na sesję... balonową! Opowiedziała o wszystkim sepleniąc po znieczuleniu. To najśmieszniejsze wideo, jakie dzisiaj zobaczycie.

JP

Więcej o:
Komentarze (105)
Rozenek skrytykowana przez fankę. "Masz problemy z kręgosłupem, a chodzisz w wysokich butach. Mój lekarz zabronił." Reakcja Gosi? W punkt!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: perfekta

  Oceniono 64 razy 56

  Gosia - oddaje to doskonale mega dziecinność i perfidny pustostan umysłowy tej ryczącej 40-stki.

 • Gość: uuu

  Oceniono 40 razy 38

  Weszłam na jej insta żeby napisać że ,,fanka,, napisała szczerze i kulturalnie zwróciła jej uwagę a ona zachowała się po chamsku i co zrobiła gocha.... zablokowała mnie.Ją tylko trzeba oklaskiwać i piać z zachwytu a konstruktywnej krytyki nie potrafi przyjąć.

 • Gość: Q

  Oceniono 45 razy 37

  Ona ma problem z glową

 • Gość: Emi

  Oceniono 39 razy 33

  Pani Małgorzacie dolegają wszystkie choroby ale bez skutków ubocznych , ona ma je dla mody . I jedno czego jej wszyscy zabraniają to krytykowania jej osoby . Bo to jej szkodzi .

 • Gość: Silikon

  Oceniono 38 razy 32

  Niech zrobi sobie jeszcze wieksze cycki, wtedy kłopoty napewno ustąpią. Doda zmądrzała i zmniejszyła

 • Gość: Gosc

  Oceniono 30 razy 28

  Najbardziej mnie śmieszy, że ze zwykłej wymiany zdań wszystkie plotkarskie portale, fakt, robią sensacje, jak to Rozenek? jak można zrobić coś Rozenek, dlaczego? Kpina, to przecież tylko zwykła sprzataczka

 • Gość: Gosc

  Oceniono 32 razy 28

  Przecież ona nic nie ćwiczy tylko reklamuje ta placówkę, tak jak nigdy nie kosila trawy reklamujac kosiarki, że też jeszcze ktoś jej wierzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX