Tragicznie zmarły Paul Walker przyjaźnił się z Vin Dieslem. Teraz ich córki są jak siostry. Wspólne zdjęcie podbija sieć

Córki Paula Walkera i Vin Diesela są przyjaciółkami. Meadow pochwaliła się uroczym zdjęciem z młodszą koleżanką. Fani są wzruszeni ich bliską relacją.

Paul Walker był gwiazdą filmów "Szybcy i Wściekli". Niestety, sześć lat temu zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Aktor gościł wówczas na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano datki dla ofiar tajfunu na Filipinach. Zginął podczas jazdy próbnej nowym Porsche. Jednym z najlepszych przyjaciół Paula był kolega z planu filmowego, Vin Diesel. Gwiazdor bardzo przeżył odejście Walkera. Teraz okazuje się, że ich córki kontynuują poniekąd ojcowską relację.

Meadow Walker i Hania Riley Sinclair są przyjaciółkami

Córka Paula Walkera opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką Vin Diesela. Dziewczyny się przytulają i szeroko uśmiechają. Widać, że mają niemalże siostrzane relacje.

Z moim aniołkiem - napisała Meadow.

Piękna fotografia bardzo spodobała się internautom.

To najsłodsze zdjęcie, jakie dzisiaj zobaczyłem.
Mega słodkie jesteście.
O rany, dwa urocze aniołki - czytamy.

Trzeba przyznać, że przyjaźń Meadow i Hani są pięknym ukłonem dla przyjaźni ich ojców.

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (9)
Tragicznie zmarły Paul Walker przyjaźnił się z Vin Dieslem. Teraz ich córki są jak siostry. Wspólne zdjęcie podbija sieć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wbkubiak

  Oceniono 15 razy 15

  "Internauci" to brzmi niemal tak dumnie jak "kosmonauci", a tymczasem pod ta nazwą skrywa się najczęściej rzesza debili i pustaków, o czym cytowane (jakże przemyślane i dogłębne) wpisy świadczą najlepiej. Znak czasów.

 • Gość: Karee

  Oceniono 15 razy 15

  Gość ma na imię Vincent, w skrócie Vin. Jego imię odmienia się po polsku przez przypadki: Vin-Vina. Jutro zaczyna się szkoła, warto się poduczyć.

 • grma

  Oceniono 3 razy 3

  "Zginął podczas jazdy próbnej nowym Porsche" - tak niezbyt bym powiedział. Produkcja Carrery GT zakończyła się w 2007 roku, Paul Walker zginął w 2013.

 • Gość: Sil

  Oceniono 7 razy -3

  „Aniołki” bo ojciec jednej zginął w wypadku który spowodowała nadmierna prędkość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX