Rozenek pochwaliła się zdjęciem manicure'u. "Wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb jest niesmaczne". Jej odpowiedź? Mocna

Jedna z internautek zaatakowała Małgorzatę Rozenek, posądzając ją o reklamę salonu kosmetycznego w drodze na pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Odpowiedź celebrytki nie pozostawia żadnych wątpliwości.

W czwartek odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. W kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie pojawiła się rodzina oraz najbliżsi przyjaciele producenta filmowego, a wśród nich wiele gwiazd. Uczcić pamięć zmarłego przyszli między innymi Alicja Bachleda-Curuś, Zofia Ślotała czy Edward Miszczak. Na uroczystości pojawiła się również Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem. Jedna z obserwatorek gwiazdy zarzuciła jej zamieszczenie reklamy w mediach społecznościowych... w drodze na pogrzeb.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty internautki

"Perfekcyjna" w czwartek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie świeżo zrobionego manicure'u. Podobno wiele obserwatorek było ciekawych szczegółów jej najnowszej stylizacji paznokci.

Po dzisiejszym InstaStories zasypujecie mnie pytaniami o paznokcie. Zatem voilà.

Jednej z internautek nie spodobał się ten wpis. Zarzuciła Rozenek reklamę w drodze na pogrzeb zmarłego producenta.

Czy Pani osobiście prowadzi ten profil? Bo jeśli tak, to wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb na pół godziny przed pożegnaniem Piotra Woźniaka-Staraka i dyskusja jak wyżej jest co najmniej niesmaczna...

Na odpowiedź Małgosi nie trzeba było długo czekać. Celebrytka postanowiła nie przebierać w słowach i w ostry sposób odpowiedziała internautce.

Odbieram Pani wpis jako klasyczną formę hipokryzji, debilizmu i propagowanie hejtu. Hipokryzji - bo wydaje się Pani, że jest o wiele lepsza ode mnie i może mnie Pani pouczać, a tym wpisem pokazała Pani, że jest dokładnie na odwrót. Debilizmu - bo ani to reklama, ani w drodze na pogrzeb, ani na pół godziny przed. Następnym razem Pani Mądralo proszę sprawdzić cokolwiek. A propagowanie hejtu, bo zapewne jest Pani zachwycona, że niektóre media skrzętnie wykorzystały Pani wpis do złośliwości, zupełnie nie na miejscu w moją stronę. I to Pani uważa się za dobrego, lepszego człowieka? Serio?

A wy, co o tym myślicie?

Małgorzata Rozenek-Majdan często nas zaskakuje swoim zachowaniem. Pamiętacie jak "Perfekcyjna" spadła... z dmuchanego jednorożca do wody?

Zgadzacie się z Rozenek? Wpis jej obserwatorki był nie na miejscu?

KB

Więcej o:
Komentarze (295)
Rozenek pochwaliła się zdjęciem manicure'u. "Wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb jest niesmaczne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 245 razy 219

  Uwaga tej dziewczyny była kulturalna i jak najbardziej trafna. Tu chodzi nie o to, czy fizycznie w drodze na pogrzeb, ale ogólnie o CZAS RZECZYWISTY - nie instagramowy. W tum samym dniu Rozenek z jednej strony jest na pogrzebie a z drugiej kontynuuje publikowanie swojego rozrywkowego stylu życiu. Ale czego wymagać od Perfekcyjnej Prostaczki, która majac już 50-tkę na karku przechodzi ewidentnie kryzys wieku i kreuje dię na figlarnego podlotka.

 • Gość: Nesha

  Oceniono 205 razy 189

  Można kupić za pieniądze prawie wszystko: drogie ciuchy, markowe torebki, samochód, dom, zagraniczne wycieczki i wiele innych. Ale klasy to pani Małgosiu nie kupi pani, oj nie.

 • Gość: Anka

  Oceniono 173 razy 159

  Komentarz fanki trafiony i bardzo kulturalny, odpowiedź Rozenkowej chamska i arogancka 🙄

 • Gość: go

  Oceniono 148 razy 136

  to zabawne jak duża część komentarza perfekcyjnej opisuje ją samą. ta pani to manipulatorka i specjalistka od sprzedaży rzeczy nikomu niepotrzebnych, która zbyt wiele ma do stracenia, żeby na słuszną uwagę nie zareagować w podobny sposób. plotek mówi, że jej odpowiedź jest "mocna". ja myślę, że jest mega słaba.

 • Gość: cycki

  Oceniono 130 razy 120

  Dajcie spokój tej babie , ona w ogóle nie rozumie co się do niej mówi , nie mówiąc już o odrobinie taktu i wyczucia z jej strony . Tacy przyjaciele ..A życie każdego podsumuje , obnaży jego zakłamanie i pustotę.

 • Gość: Pytanko

  Oceniono 113 razy 103

  Wg mnie wypisywanie czegokolwiek w tym tonie na instagramie nie przystoi nawet do 3 dni po pogrzebie w przypadku znajomego, a w przypadku bliskich to nawet 6 miesięcy. Widać ogromny brak klasy, taktu, refleksji i inteligencji emocjonalnej. Sposób, w jaki odpisała tej anonimowej pani, to dno dna.dziwi mnie ten 1mln followersow. Naprawdę nie ma ciekawszych i bardziej kulturalnych osób ?

 • Gość: Wega

  Oceniono 102 razy 96

  Nie znoszę tej pustej baby, która wszystko wstawia na widok publiczny... Gdyby nie miała Radzia to i zapewne pokazałaby wzgórek łonowy w jaki sposób depiluje... Zarozumiałe, sztuczne babsko...

 • Gość: Maja

  Oceniono 101 razy 95

  Ta kobieta nie potrafi przyjąć żadnej krytyki. A poziom jej wypowiedzi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

 • Gość: Monika

  Oceniono 93 razy 85

  Żałosna baba ...próbuje ciągle udowadniać że jest dama, kimś ważnym ...a słoma z butów wystaje ....do tego nie radzi sobie z konstruktywna opinia na jej nie korzyść...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX