Martyna Wojciechowska w wyjątkowy sposób złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak. "Znam uczucie straty"

Martyna Wojciechowska również pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka i w szczególny sposób zwróciła się do Agnieszki Woźniak-Starak, jego żony. Zmarły producent filmowy został w piątek pochowany przez najbliższych.

Martyna Wojciechowska dołączyła do grona osób, które zamieściły w swoich mediach społecznościowych pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Zawarła w nim jednak poruszającą wiadomość do Agnieszki Woźniak-Starak, żony zmarłego producenta.

Martyna Wojciechowska złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak

Martyna Wojciechowska jako jedna z niewielu osób w show-biznesie polskim wie, z jakimi emocjami zmaga się teraz Agnieszka Woźniak-Starak. Kiedy Jerzy Błaszczyk - były mąż podróżniczki - zmarł, Martyna Wojciechowska już z nim nie była. Ale ból po stracie tak bliskiej osoby, z którą jeszcze ma się dziecko, bez wątpienia jest niewiarygodny. Dlatego też Martyna Wojciechowska pozwoliła sobie na bardzo osobiste zwrócenie się do pogrążonej w żałobie Agnieszki:

Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę. Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje. M.

Do Agnieszki bezpośrednio zwrócił się też Marcin Prokop, który w czasie konferencji ramówkowej TVN odniósł się do tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, i wielu innych bliskich i przyjaciół zmarłego.

Więcej o:
Komentarze (226)
Martyna Wojciechowska w wyjątkowy sposób złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak. "Znam uczucie straty"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: MałaMi

  Oceniono 59 razy 51

  Szkoda, że media dopiero po jego śmierci piszą o tym jaki był na prawdę. Okazuje się, że był to taki "swój chłop", który nie wywyższał się z racji tego, że ma kupę kasy i ojca(ojczyma) miliardera.
  Gdy jeszcze żył, to był przedstawiamy bardziej jako taki bogaty goguś i buc! Przynajmniej wiele osób tak właśnie go odbierało, dzięki temu, że tak go kreowały portale plotkarskie...
  Wyrazy współczucia dla całej rodziny.
  Szkoda faceta, mógł zrobić jeszcze sporo fajnych filmów.

 • Gość: zachary

  Oceniono 26 razy 24

  pogrzeb był jak wszystkie pogrzeby smutny i przygnębiający. Okropny dramat , rozpacz , ale z każdym mijającym dniem będzie lżej, bo inaczej serce pękło by od bólu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 43 razy 19

  Patrząc na zdjęcia z pogrzebu- rzeczywiście AWS trochę dłuższa powinna mieć spódniczkę. Wydawało mi się, ze bajstosowniej wyglada Lewandowska, dopóki nie zobaczyłam braku bielizny o sterczących sutków. O dekoltach Bachledy i Majdanowej nie wspomnę. Zawieruchę z głupia baba powinna ochrona wyprosić z uroczystości.

 • Gość: Gabriela

  Oceniono 29 razy 17

  No to Lewandowska się popisała. Jej brak bielizny, był żenujący na tak podniosłej uroczystości. A Zawierucha zabrał swoją partnerkę gdzieś po drodze z plaży? Do obu pań: strojem też okazujemy szacunek dla zmarłego. Tu było go brak zupełnie.

 • Gość: laura

  Oceniono 47 razy 17

  z tej ceremonii pogrzebowej i wszyscy zapamiętają szokujące mini wdowy A W S i jej niebotyczne szpilki .... co razem robiło niesmak i zażenowanie , oraz Zawierucha ze swoją partnerką jak urwali się na pogrzeb w strojach wprost z bałtyckiej plaży.

 • Gość: Kazieńka

  Oceniono 26 razy 14

  Dla Martyny Wojciechowskiej każda okazja jest dobra, by przypomnieć o swym istnieniu.

 • Gość: Krystyna

  Oceniono 19 razy 11

  Ludzie złośliwi i wredni jesteście..wyzbyci ludzkich odruchow wspołczucia...jesteście jak sepy czekające na źer... szkoda mi was. Nie macie szacunku do śmierci...ani do źycia pisząc te obrzydliwe komentarze o życiu człowieka ktorego nie znaliście i o bliskich ktorzy swoją obecnością a nie aparycją źegnali GO....Litości!!!

 • Gość: Raja

  Oceniono 19 razy 11

  czy ktoś pamięta i pisze o równie młodych , gdzieś w Polsce, którzy giną każdego dnia , równie dobrych, z pasją, kochających życie , i równie kochanych....więc ciszej nad tą trumną !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX