[TYLKO U NAS] Monika Miller nie poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami"? Porównywana jest do Justyny Żyły. "Nikt nie widział, jak tańczę"

Monika Miller w rozmowie z Plotkiem wyznała, jak reaguje na porównania do Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami".

Monika Miller jest już w trakcie treningów do nowej, 10. już edycji "Tańca z gwiazdami". Influencerka i fotomodelka w rozmowie z Plotkiem wyznała, że podjęcie decyzji o udziale w tanecznym show nie było proste, jednak ostatecznie stwierdziła, że chce podjąć wyzwanie, bo taka przygoda zdarza się tylko raz w życiu.

To jest nowe wyzwanie. Zastanawiałam się, czy dam radę, ponieważ krążą legendy o treningach do "Tańca z gwiazdami",  że jest to bardzo duży wysiłek i dużo pracy. Martwiłam się, czy podołam. Ale stwierdziłam, że nawet jeśli bardzo będę się bała, jeśli będę krytykowana, to takie coś trafia się raz w życiu, życie jest jedno, więc warto spróbować - powiedziała nam.

Monika Miller komentuje porównania do Justyny Żyły

W czasie trwania poprzedniej edycji "TzG" mówiło się, że najgorzej na parkiecie radzi sobie Justyna Żyła. Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, miała spore problemy z opanowaniem trudnych choreografii, a sama Iwona Pavlović stwierdziła, że gwiazda tańczy jak przedszkolak. Okazuje się, że teraz podobną łatkę "najgorszej uczestniczki" może dostać Monika Miller. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym poprzednim artykule. Jak na takie porównania reaguje Monika Miller?

Ech... No są takie plotki. Oczywiście nie mam zielonego pojęcia, skąd się wzięły, ponieważ nikt nie widział, jak tańczę - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

To nie koniec. Gwiazda nie zgadza się pogłoskami. Dlaczego? Zobaczcie nasze wideo.

Myślicie, że Monika daleko zajdzie w "Tańcu z gwiazdami"?

Justyna Piąsta

Więcej o:
Komentarze (52)
[TYLKO U NAS] Monika Miller nie poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami"? Porównywana jest do Justyny Żyły. "Nikt nie widział, jak tańczę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy 26

  przepraszam , kto ?1 gwiazda?jaka gwiazda ? co ona zrobila ze jest gwiazda? litosci !

 • Gość: hersztwszystkiego

  Oceniono 22 razy 14

  Jak w przypadku polskich szafiarek mercedes i tej drugiej, co zrobiła twarz i wygląda jak nikt. Życie to nie insta- tam wszystkie są królowymi piękności z cerą Koreanek, wszystkie w rozm 32 a na ulicy przaśne maryny i zapuszczone parówy od 42 w górę, albo karakany z nogami do kolan ;D Także pamiętajcie dziewuchy- przerabiacie foty, ale to i tak wyjdzie- w pracy, szkole, na randce i będzie z was beka jak stąd do tamtąd ;DDD

 • Gość: koryfeusz

  Oceniono 17 razy 13

  Boże co ona z siebie zrobiła ? wydziaranego potwora ze złomem w uszach i nosie. A być ładną dziewczyną.

 • brylant1

  Oceniono 17 razy 13

  Brudnopis

 • Gość: brrrr

  Oceniono 7 razy 7

  litości, jaka gwiazda? to tylko WNUSIA i brudnopis,
  paskudne ma te tatuaże, szyja najgorzej wygląda, naprawdę dziewczyna musi mieć mega problemy ze sobą, współczuję

 • j-ugo

  Oceniono 11 razy 7

  Wygląda strasznie. Ciekawe jak z tymi malunkami na szyi będzie wyglądała w wieku emerytalnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX