Kożuchowska, Dygant i Widawska bawią się na festiwalu filmowym w Wenecji. Dużo się dzieje, ale nasz nr 1 to kreacja Małgorzaty. Piękna!

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na świecie. We Włoszech nie zabrakło polskiej reprezentacji.

W minioną środę wystartowała kolejna, 76. już edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. O najważniejszą nagrodę, czyli Złotego Lwa, powalczy 21 filmów. Wydarzenie jak co roku przyciągnęło gwiazdy światowego kina, ale na czerwonych dywanach nie zabraknie też polskich akcentów.

Małgorzata na swoim Instagramie pokazała, jak wraz Dygant i Widawską bawią się w Wenecji: 

Polskie aktorki na festiwalu w Wenecji

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Daria Widawska także poleciały do Wenecji. Aktorki są już na miejscu, a ich instagramowe profile zaczęły zalewać fotki ze wspólnego wyjazdu.

Aniołki Charliego - podpisała jedno ze zdjęć Kożuchowska.

Fani z miejsca zasypali swoją idolkę pozytywnymi komentarzami i ciepłymi słowami.

Piękna przyjaźń!
Wulkany energii po prostu.
Wiecznie piękne i wiecznie młode - czytamy pod zdjęciem.

Kożuchowska zapozowała w wieczorowej, czarnej sukni. Naszym zdaniem wyglądała po prostu obłędnie. Kreacja wyeksponowała jej świetną figurę, a klasa, którą posiada aktorka, została doskonale podkreślona.

Panie mają naprawdę sporo szczęścia! Oprócz tego, że biorą udział w tak prestiżowym wydarzeniu, to jeszcze zakładają przepiękne kreacje. Możemy być dumni z naszej reprezentacji w Wenecji. Kto wie, może dla którejś z nich festiwal okaże się przepustką do światowej kariery?

Więcej o:
Komentarze (31)
Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Daria Widawska bawią się na festiwalu filmowym w Wenecji. "Wiecznie piękne i wiecznie młode"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 29 razy 23

  Odnoszę nieodparte wrażenie, że Agnieszka Dygant przechodzi kryzys wieku średniego

 • Gość: DADAS

  Oceniono 22 razy 22

  przepraszam,ale one są lekko przerażające...

 • Gość: rumcajs

  Oceniono 14 razy 14

  Proszę mi wytłumaczyć jakież to wybitne dokonania mają te panie. Niania? Rodzinka? M jak Miłość czy Prawo Agaty? Odgrywanie wciąż tej samej postaci (czyżby siebie?) w teatrze tv. Może na dużym ekranie? Vega i bardzo słabe romansidła sponsorowane przez duże stacje. A może to, że udało im się znaleść dobrych stylistów i złapać kontrakt z koncernem kosmetycznym czyni z nich następczynie Bardotki? To, że sponsor stawia, jest więcej niż oczywiste- Wieniawa była w Cannes ;DDD Ps W żaden sposób nie ujmuję paniom talentu- wszystkie są w wyuczonym zawodzie wiele lat. Chodzi mi bardziej o dobór ról i wizerunek jaki za tym idzie- nie ma podstaw, żeby na podstawie dorobku stawiać te panie na piedestale. (a chyba tylko tak możemy ocenić poważnie a nie ile osoba przyniosła złotówek, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie porównywał Wajdy czy Żuławskiego z Vegą) .

 • Gość: Asa

  Oceniono 19 razy 13

  Dygant ojropba. Kolo cukrierkow postawic to dzieci nie beda siegaly ze strachu. Masakra.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 14 razy 8

  Sukienki w ogóle nie widać na zdjęciach, ale na uwagę zasługuje fryzura. Fryzjer do zwolnienia ????

 • Gość: Mag

  Oceniono 5 razy 5

  Współczuje Pani Dygant. Tak się oszpecić. Powinna dostać odszkodowanie od doradców. Biedna, kiedyś taka naturalnie ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX