Agnieszka Kaczorowska pozazdrościła Annie Lewandowskiej? "Emi też ćwiczy". Na naszych oczach rośnie mała tancerka!

Agnieszka Kaczorowska od miesiąca jest szczęśliwą mamą. Córka tancerki zaczyna przejawiać swoje pasje.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła swoje pierwsze dziecko. Córka tancerki otrzymała klasyczne imię - Emilia. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy i regularnie pojawia się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda dba jednak o to, żeby nie pokazać twarzy dziecka w sieci.

"Emi też ćwiczy"

Niedawno Anna Lewandowska pochwaliła się, że Klara idzie w jej ślady i też robi treningi. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Wiele wskazuje na to, że córka Agnieszki Kaczorowskiej także ma zadatki na sportsmenkę. Dumna mama pochwaliła się ostatnio zdjęciem, na którym widzimy Emilkę ćwiczącą na macie.

Córka Kaczorowskiej ćwiczyCórka Kaczorowskiej ćwiczy Instagram/agakaczor

Sport, a może jednak taniec? Rodziców małej Emilki połączył parkiet. Niewykluczone, że ich córka także będzie chciała podążyć tanecznymi śladami.

Więcej o:
Komentarze (53)
Agnieszka Kaczorowska pozazdrościła Annie Lewandowskiej? "Emi też ćwiczy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 28 razy 28

  Kolejna kretynka robi z własnego dziecka instagramowe pośmiewisko. To jest żenujące, że INSTAMADKI traktują małego człowieka jak własność, obdzierją go z godności i spokojnego dorastania bez śledzenia przez dziesiątki tysięcy anonimowych użytkowników przewijających z nudów instagram w czasie posiedzenia na klozecie lub czekania na autobus. 🤯🤯🤯

 • Gość: Emalia emulsja farba olejna

  Oceniono 30 razy 28

  Nawet mi się nie chce tego komentować to jest głupie twierdząc ze miesięczne dziecko tańczy Kaczorowska puknij się w głowę i daj już na luz z tą emalią

 • Gość: Iwo

  Oceniono 24 razy 24

  Jak można być takim pustostanem...????

 • ian Kośki

  Oceniono 17 razy 17

  Tak!!,- dzieci ćwierć celebrytów są bardzo utalentowane tańczą malują ,ćwiczą, czytają trylogię rzut grzechotką traktują jak rzut oszczepem, a picie mleczka z butelki porównują do picia tego wstrząśnięte go nie mieszanego- jednym słowem KINO!!( I to za darmo)

 • Gość: Malwina

  Oceniono 17 razy 15

  Za chwilę przeczytamy, że podobnie jak córka Pani Rosati, kocha klasykę kina, bywanie w muzeach i Sinatrę. I do tego biegle włada trzema językami obcymi bo przecież musi być lepsza... Masakra...

 • Gość: Gosc12

  Oceniono 16 razy 14

  Tej to odwaliło kompletnie. Nie wiem czy przegapiłam pierwsza kupkę. czy nie pokazała

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 11 razy 11

  Dokładnie. Instamatki prześcigają się w chwaleniu się w necie, której pociecha będzie miała wyższy (Lepszy) level, by być bardziej popularną necie. Moi rodzice wychodzi na to, że wychowali mnie w normalnych warunkach. Czasem mi się wydaje, iż te celebrytki rodzą dzieci tylko po to, by np. Sweet fociami zarabiać więcej kasy.

 • Gość: A.

  Oceniono 10 razy 10

  GWIAZDA?!? Błagam, zastanówcie się, co piszecie...

 • Gość: sg7asn_33

  Oceniono 10 razy 8

  Co za paskudna larwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX