Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel. Piosenkarka nie zostawiła tego bez komentarza. Odpowiedź kulturalna, ale stanowcza

Roksana Węgiel w rozmowie z portalem plejada.pl odniosła się do krytyki Blanki Lipińskiej. Uznała, że pisarko ma prawo mieć swoją opinię, jednak ona nie zamierza się nią przejmować, gdyż nie widzi w swoim stylu żadnych kontrowersji.

Roksana Węgiel już nie raz wywołała dyskusje, bo nie wszystkim podoba się to, jakie wybiera stylizacje. Zarzuca się jej, że nie wygląda jak nastolatka i ubiera się jak osoba dorosła. Swoje zdanie wyraziła też autorka książki "365 dni" Blanka Lipińska. Uznała ona, że Roxie "w jej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek". Głównie skupiła się na lateksie, jaki czasami ma na sobie 14-latka, gdyż ten materiał "ma mocno erotyczne skojarzenia".

Roksana Węgiel odpowiada Blance Lipińskiej

Węgiel w rozmowie z Plejadą odniosła się do słów pisarki. Śmiało można wnioskować, że nie przejęła się zbytnio uwagą 34-latki. Co takiego powiedziała? 

Ubieram się tak jak mi się podoba. Nie uważam, żeby to było jakoś wyzywająco - uważa.

Jej zdaniem każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie:

Jeśli chodzi o panią Blankę to jest jej opinia, każdy może mieć swoją opinię. Ja uważam, że moje stylówki są odpowiednie do tego co robię, odpowiednie do mojego wieku, nic nie ma tutaj kontrowersyjnego - dodała.

Lipińska nie jest jedyną osobą z show-biznesu, która głośno oceniła styl Roksany. Zdaniem Julii Wieniawy jednak nie wygląda jak "stara malutka", ale za to zaliczyła kilka modowych wpadek, które raczej nie są jej winą, a menadżerów czy też wytwórni, która się nią zajmuje. Dodała też, że jej zdaniem piosenkarka "powinna mieć inny styl, bardziej cool, przypominający nastolatkę". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel!:

A Wy co uważacie o tych sprawach?

AW

Więcej o:
Komentarze (129)
Roksana Węgiel odpowiada Blance Lipińskiej, która skrytykowała jej stylizacje. Przejęła się słowami pisarki? Nic z tego
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX