Majdanowie odwiedzili wieś Majdan. Fanka: Jeszcze miejscowość Majdany Małe. Odpowiedź Rozenek? Bardzo osobista

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan odwiedzili wieś o nietypowej nazwie - Majdan. Komentarz jednej z internautek sprawił, że "Perfekcyjna" odpisała jej w bardzo osobistym tonie.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma kontakt ze swoimi obserwatorami praktycznie każdego dnia. Codziennie relacjonuje na InstaStories przebieg dnia i równie często publikuje rodzinne zdjęcia. Tym razem udostępniła fotografię, która sprawiła, że Rozenek zdecydowała się na wyjątkowo osobistą wypowiedź.

Małgorzata Rozenek-Majdan o dzieciach

"Perfekcyjna" udostępniła zdjęcie, na którym razem z mężem, Radosławem Majdanem, pozuje na tle tabliczki z nazwą miejscowości Majdan. Okazuje się, że jest to wieś położona w województwie mazowieckim. Małgosia podpisała fotografię w zabawny sposób.

Wpadliśmy do siebie.

Pod postem od razu pojawiły się komentarze gratulujące poczucia humoru. Jedna z internautek nawiązała do nazwy innej miejscowości i pewnie się nie spodziewała, co może odpisać jej Rozenek.

Ja to jeszcze znam miejscowość Majdany Małe.
Jak ja bym chciała tam kiedyś zawieźć Majdany małe - odpisała Małgosia.

Tą odpowiedzią nawiązała do starań o dziecko z Radkiem Majdanem. W niedawnym wywiadzie dla TVN-u Małgorzata Rozenek wyznała, że podczas trzyletnich starań o potomka dwukrotnie poroniła.

Sprawdźcie, co Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyznali w KOLE PLOTKA:

KB

Więcej o:
Komentarze (56)
Majdanowie odwiedzili wieś Majdan. Fanka: Jeszcze miejscowość Majdany Małe. Odpowiedź Rozenek? Bardzo osobista
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Piotr

  Oceniono 12 razy 8

  Chorzy ludzie, zero prywatności, wszystko sprzedają, Pani Rozenek już buzia się nie domyka od tego botoksu. Tak nisko upaść, co ta kobieta sobą reprezentuje, napewno brak rozumu, w pewnym sensie, to zal mi tej Pani ...

 • Gość: hhh

  Oceniono 12 razy 8

  Gośka zrob coś dla Mazur i nie promuj ich bo się bydło zleci i zniszczy. Celebryty jedźcie sobie za granice stać was, i zróbcie coś dla Polski ocalając te dzikie tereny. One MAJĄ TAKIE BYĆ.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 8

  Niech lepiej usunie ze swojego instagrama zdjęcie z rzecznikiem praw ob. A. Bodnarem bo widać na nim, że jest dużo starsza od niego a nie niby młodsza o rok próbując wszystkim wmówić, że jest z rocznika 1978.

 • Gość: asha

  Oceniono 12 razy 8

  Pewnie wracała z Mazur przez wieś, z której pochodzi Roxi Gąska (żeby zobaczyć jej włości), a że niedaleko leży wieś Majdan, to zrobili sobie zdjęcie.

 • Gość: wesoły chłopak z Mielna

  Oceniono 11 razy 7

  Ten milf juz ledwo stoi a Pan Tupecik też ledwo zipie. Jak widać dawno nie byli na wakacjach.

 • Gość: Pisior

  Oceniono 18 razy 6

  Gdyby głupota miała skrzydła to byś ROZENK LATAŁA jak PISIOROWA GOŁĘBICA

 • Gość: gddds

  Oceniono 12 razy 6

  krótko, spie...ć

 • Gość: I już

  Oceniono 11 razy 5

  Babka Małgośka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX