Książę George będzie uczył się tańca. Znana amerykańska dziennikarka wyśmiała sześciolatka na wizji. "Zobaczymy, jak długo"

Książę George uczęszcza już do szkoły. Niedawno dowiedzieliśmy się, jakich przedmiotów będzie się uczył w kolejnym semestrze. W szczególności jeden z nich rozbawił na wizji popularną amerykańską prezenterkę.

Książę George ma już sześć lat i uczęszcza do szkoły. Jednym z nowych przedmiotów, którego będzie się uczył syn księżnej Kate, jest balet. Informacja ta rozbawiła kilka dni temu Larę Spencer. Gwiazda porannego programu "Good Morning America" w telewizji ABC wyśmiała chłopca.

Książę George będzie się uczył baletu

Lara Spencer podczas porannego programu wspomniała, że sześciolatek zacznie się wkrótce uczyć tańca. W tym samym momencie wspomniała w stronę publiczność, licząc na to, że zachęci ją do śmiechu.

Książę William powiedział, że książę George kocha balet. Mam wiadomość do księcia Williama: zobaczymy, jak długo to potrwa - powiedziała w programie.

Udało jej się osiągnąć zamierzony efekt. Jednak wielu widzów było zniesmaczonych żartem prezenterki. W licznych komentarzach internauci podkreślali, że nie zgadzają się na dyskryminację chłopców, którzy chodzą na lekcje baletu. Po licznych apelach w sieci Lara Spencer przeprosiła George'a na Instagramie.

Szczerze przepraszam za niewrażliwy komentarz, który wypowiedziałam wczoraj w programie. Bez względu na to, czy jest to balet, czy cokolwiek innego, jeżeli chcesz tego spróbować - idź za tym. Wierzę, że wszyscy powinniśmy móc w pełni swobodnie realizować nasze pasje - napisała dziennikarka.

Książę George jest coraz starszy. Niedawno został przyłapany ze swoją siostrą na zabawach w ogrodzie. Wyrasta na niezłe ziółko:)

AD

Więcej o:
Komentarze (34)
Książę George będzie uczył się tańca. Znana amerykańska dziennikarka wyśmiała sześciolatka na wizji. "Zobaczymy, jak długo"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • leszekk73

  Oceniono 34 razy 22

  Kto to widział, żeby chłopak uczył się tańczyć? Będzie taki chodził, gapił się na skąpo odziane rówieśniczki, zagadywał do nich...
  A potem, do jasnej cholery, zacznie bez problemu laski wyrywać, kiedy inni nie będą wiedzieć jak się do tego zabrać! Zgroza! Nieuczciwa konkurencja! ;-)

 • erroor

  Oceniono 25 razy 17

  Książę George jest coraz starszy. Niedawno został przyłapany ze swoją siostrą na zabawach w ogrodzie. Wyrasta na niezłe ziółko:) - wtf?

 • Gość: ar

  Oceniono 15 razy 11

  Przede wszystkim, dziennikarka nic nie wyśmiała, tylko powiedziała oczywistą oczywistość, ktora sprowadza się do tego, że w tym wieku dzieci mają słomiany zapał, i w jednym tygodniu "uwielbiają" balet, w drugim gimnastykę artystyczną, a w trzecim strzelanie z łuku, itp. To powszechne i naturalnee, dzeci próbują różnych rzeczy, szczególnie tych, ktore efektowni wyglądają w realu czy na scenie, wie o tym każdy rozgarnięty rodzić, a dziennikarka nie kierowala swoich słów do dziecka - i broń Boże go nie krytykowala - tylko do ojca, na zasadzie przestrogi, ze jeszcze sie zdziwi, czym za chwilę zafascynuje się jego syn, a co mu się znudzi.
  Gdzie tu wyśmiewanie dziecka?
  Raczej żartobliwa uwaga do rodzica.
  Gó...burze, to zrobiły z tego jakieś niezbyt lotne grażynki, które z racji tego, ze słabo kumają, to wszystko je obraża.

 • Gość: Jolka

  Oceniono 5 razy 3

  Pani dziennikarka może nie wiedzieć, że w wyższych sferach wskazane są pewne zainteresowania i umiejętności. U dzieci zaczyna się nauka wrażliwości na sztukę. Balet, gra na fortepianie itp. Potem gra w krykieta, jazda konna, literatura. Będąc dorosłym mężczyzną George ma być wizytówką i reprezentacją księstwa, a może królestwa.

 • Gość: nie

  Oceniono 11 razy 3

  pod krzyżem na Giewoncie też komenty zablokowane?górale dla dudków zrobią wszystko i rozbiorą krzyż

 • Gość: Anna

  Oceniono 4 razy 2

  Dzieci naszych celebrytów uczą się hipokryzji i pustactwa bo takie przygłupy z nich wyrastają !wystarczy popatrzeć i posłuchać co musiało jak są dorośli!!i tego nikt nie potępia!!!

 • Gość: nlnlk

  0

  Mały jest podobny do babci Elżbiety

 • holgerdanske003

  0

  a co to ją obchodzi; jej dziecko?

 • Gość: boyscout

  Oceniono 5 razy -1

  Lara nie musi przepraszac , 6 letni chlopiec ma 10 pomyslow na minute a to raczej niedoswiadczenie rodzicow ktorzy puszczaja w swiat takie rzeczy nie wiedzac ze ich syn po miesiacu porzuci balet na rzecz lucznictwa. Wlasnie jak dlugo ta pasja ma trwac?hahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX