Julien Gauthier nie żyje. Popularny muzyk został zabity przez niedźwiedzia

Julien Gauthier nie żyje. Kanadyjski muzyk miał 44 lata.

Julien Gauthier został zabity przez niedźwiedzia grizzly, kiedy przebywał w okolicach rzeki Mackenzie na terenie Kanady. 44-letni artysta rejestrował odgłosy przyrody do swojego kolejnego projektu.

Nie tylko Julien Gauthier stracił życie w niewyjaśnionych okolicznościach. Śmierci wielu gwiazd do dziś nie udało się wyjaśnić

Julien Gauthier nie żyje

Najprawdopodobniej dzikie zwierzę pojawiło się w obozowisku nocą i zaatakowało muzyka we śnie. Następnie zaciągnęło go do lasu. Mężczyzna nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Jego ciało zostało znalezione 19 sierpnia przez kanadyjską policję. Warto dodać, że niedźwiedzie bardzo rzadko atakują ludzi.

Był wrażliwym, hojnym i utalentowanym człowiekiem. Poprzez swoją muzykę chciał przede wszystkim przekazać słuchaczom swoją miłość i szacunek dla natury - napisał o artyście dyrektor The Brittany Symphony Orchestra, z którym to Julien współpracował jako kompozytor.

Julien Gauthier słynął z niezwykłej twórczości. Podróżował po świecie i nagrywał dźwięki natury, z których następnie tworzył muzykę. Artysta pojawił się w północnej Kanadzie, aby nagrywać materiały do nowego projektu.

AD

Komentarze (65)
Julien Gauthier nie żyje. Popularny muzyk został zabity przez niedźwiedzia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 68 razy 68

  Zginął w tak okrutny sposób, a ludzie robią sobie z tego żarty. Nisko społeczeństwo upada.

 • lubicz56

  Oceniono 45 razy 43

  Julien Gauthier byl nie tyle muzykiem co kompozytorem muzyki filmowej i baletowej. Nic dziwnego, wiekszość komentatorów o nim nie slyszala.

 • Gość: gosc

  Oceniono 38 razy 34

  o matko,jeszcze sie tydzien nie skonczyl....

 • Gość: Gość

  Oceniono 51 razy 23

  Jego rodzina niestety nie ma tyle hajsu co Staraka żeby zablokować wszędzie komentarze. Nawet po śmierci są równi i równiejsi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  Boże, bardzo to przykre. Kochał naturę, a ona tak się odwzajemniła.

 • Błażej Kołodziejczyk

  Oceniono 32 razy 18

  Ciekawe, że artykuł o tej znanej osobie można komentować, a kogoś od nas już nie bardzo? Chyba nie chodzi o szacunek gazety do zmarłych bo nie wypada nikogo wartościować, prawda? Hmm, o co może chodzić... jej, jakaż to niezwykła zagadka kryje się za tą osobą otaczaną wizerunkiem zmasowanego napadu ciepłych słów wypowiadanych przez zależnych od siebie polskich celebrytów?

 • monikaaleksandra

  Oceniono 24 razy 14

  Mógł przyjechać do nas, odgłosem natury są u nas wg PiSu przemówienia Szyszki i psalmy Kempy.

 • rozterka47

  Oceniono 10 razy 10

  Przykre bardzo .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX